Zakup odpowiedniej klawiatury do grania to trudny do rozwiązania problem. Często z powodów ekonomicznych. Na całe szczęscie gracz wybiera spośród setek dostępnych produktów. Często miłośnicy grania nie mogą pozwolić sobie na droższe klawiatury mechaniczne, dlatego wybierają tańsze membranowe odpowiedniki. 

Data dodania: 2015-04-02

Wyświetleń: 599

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Cooler Master Storm Suppressor to klawiatura stworzona przez jednych z wiodących producentów sprzętu gamingowego. Dzięki niej gracze będą mogli wcielić się w cichych zabójców. Głównie dlatego, że nie zastosowano przy ich produkcji mechanicznego systemu przycisków. Zaletami tego sprzętu jest solidne wykonania, nowoczesny i prosty design oraz białe, eleganckie podświetlenie. To wszystko sprawia, że Suppressor wygląda niczym  tajne uzbrojenie stworzone w hołdzie doskonałości.

Dzięki możliwości odpięcia kabla Suppressor staje się idealnym, łatwym w obsłudze i eksploatacji, sprzętem multiplatformowym. Nie powinniśmy jednak zapominać o dwóch rzeczach, dzięki którym Suppressor jest niezrównanym orężem w każdej walce.


Pierwszą z nich są specjalne klawisze membranowe, które są nie tylko niesamowicie ciche, ale również zapewniają precyzyjne odwzorowanie naszych ruchów i wytrzymałość nawet podczas najcięższych potyczek.

Kolejnym argumentem są programowalne przyciski. Każdy gracz jest w stanie dostosować profil tych przycisków do własnych potrzeb. Nadanie konkretnych komend skrócić i znacznie usprawnić wykonywanie przez nas skomplikowanych akcji. CM Storm Suppressor posiada  mocny, 32 bitowy procesor Rapid Engine o taktowaniu 72 MHz oraz 128 kB pamięci wbudowanej, które umożliwiają natychmiastową zmianę pomiędzy kilkoma profilami makr – klawiatura daje możliwość zaprogramowania aż 75 różnych makr w 5 różnych profilach klawiatury. Sprawia to,  że niezależnie od specyfiki potrzeb, klawiatura spełni się idealnie zarówno na polu bitwy, podczas przemierzania niezwykłych krain czy korzystania z dowolnych programów. 

Licencja: Creative Commons