Profil Użytkownika

5 najlepszych pomysłów na prezenty ślubne

Rodzaj: Artykuł

Ślub jest okazją na którą nie wypada przyjść z pustymi rękoma – w końcu należy obdarować parę młodą czymś, co pomoże im we wspólnym starcie w nowe życie. Pomysłów, czym można ich zaskoczyć jest mnóstwo, często zależą od indywidualnych upodobań nowożeńców – zastanówmy się więc jaki podarunek zadowoli młodą parę.

Lampy do ogrodu – jakie wybrać?

Rodzaj: Artykuł

To jakie lampy ogrodowe będziemy chcieli wybrać zależy od kilku ważnych czynników. Czy mają one spełniać funkcję praktyczną, czy przeznaczone będą do oświetlania konkretnych punktów w naszym ogrodzie. A może same w sobie mają stanowić nietuzinkową dekorację? Sprawdźmy więc jakie lampy możemy wybrać.

Jak z rynny zrobić ozdobę?

Rodzaj: Artykuł

Rynny spełniają na naszych budynkach funkcje czysto praktyczną – ich zadaniem jest odprowadzanie deszczówki gromadzącej się na dachu, co pozwala zachować stabilność całej konstrukcji. Co jednak zrobić, żeby rury okalające elewację naszych budynków posiadały także walory estetyczne?

Jaki rodzaj moskitiery wybrać?

Rodzaj: Artykuł

Latem chcielibyśmy, żeby nasze okna były ciągle otwarte – przez nie wpada świeże i ciepłe powietrze pachnące kwitnącymi kwiatami. Jednak na przeszkodzie stoją nam wszechobecne komary, które zakłócają nasz sen i tworzą na naszych ciałach swędzące ranki. Jak sobie z nimi poradzić?

Tapety do malowania w Twoim domu

Rodzaj: Artykuł

Urządzanie domu często wynika z naszej wizji, którą później staramy się zrealizować. Czasami jednak malowanie ścian we wzory jest niemożliwe, natomiast wybranie tapety spośród mało oryginalnych wzorów bardziej nas smuci niż cieszy. Taki problem da się jednak łatwo rozwiązać!

Profil

Ola Bojka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
21
Kod partnerski:
/p:51269

Data urodzenia:
1990-03-16
Dołączył:
2015-02-24 08:10:29

Ostatnie logowanie:
05-12-2016