Jazda samochodem, szczególnie podczas długich tras, potrafi być niezwykle uciążliwa. Warto zatem zaopatrzyć się w sprzęt, który uprzyjemni Twoją jazdę, niezależnie od tego, czy jesteś kierowcą, czy pasażerem. Zaopatrz się zatem w akcesoria, umożliwiające posiadanie niezbędnych przedmiotów pod ręką.

Data dodania: 2015-03-25

Wyświetleń: 1289

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Organizery do samochodów, czyli jak podnieść komfort podróży

Organizer dla kierowcy

Jeżeli pozwala Ci na to miejsce w Twoim samochodzie, powinieneś zaopatrzyć się w organizer, który będziesz mógł zamontować z boku swojego siedzenia, lub siedzenia pasażera z przodu. Jest to niewielki koszyk, który umożliwi Ci przechowywanie pod ręką jedzenia, chusteczek, napojów, okularów przeciwsłonecznych – słowem, wszystkiego, czego możesz potrzebować w czasie długiej jazdy. Dzięki temu nie będziesz się musiał zatrzymywać za każdym razem, kiedy będziesz miał ochotę na przekąskę, czy będziesz musiał zażyć środek przeciwbólowy.

Organizery dla pasażerów siedzących z tyłu

Oferta organizerów, które zaczepia się o przednie siedzenie jest niebywale szeroka. Część z nich stworzona została z myślą o dzieciach, które przeważnie kiepsko znoszą długie podróże. Produkt taki posiada dużą ilość przegródek, w których maluch będzie mógł przechowywać swoje zabawki lub słodycze, a także uchwyt na tablet, dzięki któremu uprzyjemni sobie wyprawę oglądając bajki. Niektóre organizery wyposażone są w rozkładany stolik, co daje dziecku nowe możliwości zabawy – jeśli jedziesz autostradą, nie wykonujesz żadnych niespodziewanych manewrów, zatem dziecko swobodnie może rozwijać swój talent plastyczny, rysując na bloku. Dodatkowo możesz wybrać model klasyczny, w czarnym lub szarym kolorze, lub specjalnie dedykowany dzieciom, ozdobiony bajkowymi motywami lub fantazyjnymi barwnymi wzorami.

Organizer do bagażnika

Propozycja, która sprawdzi się w każdym samochodzie. Ile razy wracając z zakupów słyszałeś, jak torby wywracają się i oczami wyobraźni oglądałeś sok lub mleko rozlane po całym bagażniku? A może jechałeś na przyjęcie, na które postanowiłeś zawieźć ciasto lub przekąski i nie mogłeś znaleźć odpowiedniego sposobu na bezpieczne przewiezienie ich? Organizer wkładany do bagażnika umożliwi Ci ustabilizowanie Twoich produktów, w szczególności tych delikatnych. Ponadto przybornik nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu, zatem kiedy nie jest używany, przechowywanie go nie sprawia najmniejszego problemu.

Licencja: Creative Commons