Ślub jest okazją na którą nie wypada przyjść z pustymi rękoma – w końcu należy obdarować parę młodą czymś, co pomoże im we wspólnym starcie w nowe życie. Pomysłów, czym można ich zaskoczyć jest mnóstwo, często zależą od indywidualnych upodobań nowożeńców – zastanówmy się więc jaki podarunek zadowoli młodą parę.

Data dodania: 2015-07-01

Wyświetleń: 882

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

5 najlepszych pomysłów na prezenty ślubne

Pieniądze!

 

Jest to zdecydowanie najbardziej uniwersalne rozwiązanie – dając komuś pieniądze mamy pewność, że prezent się spodoba, bowiem para młoda będzie mogła sama sobie wybrać, co za to kupić. A może małżonkowie zbierają właśnie na nowe mieszkanie lub eleganckie meble do salonu? Zastrzyk gotówki z pewnością ich zadowoli! Tym bardziej, jeśli zamiast wypełnionej gotówką koperty dostaliby kolejny komplet pościeli...

 

Podróż poślubna

 

Pomysł jest świetny, o ile mamy pewność, że para nie zaplanowała już sobie miesiąca miodowego na wycieczce. Wiadomo jednak, że ciężko trafić z wyborem miejsca, dlatego mimo wszystko warto skonsultować się wcześniej z zainteresowanymi – zepsujemy wtedy niespodziankę, lecz lepsze to, niż wysłanie ich do miejscowości, w której już byli i, co gorsza, nie spodobała im się.

 

Przygoda z zastrzykiem adrenaliny

 

Jeśli osoby biorące ślub są aktywni fizycznie i lubią wyzwania, to zdecydowanie będzie najlepszy prezent dla nich. Dla mniej odważnych osób znakomity będzie romantyczny lot balonem we dwoje, albo rejs statkiem. Zaś małżonkowie głodni intensywnych doznań świetnie będą się czuli podczas wspólnych skoków na bungee lub ze spadochronem. Wszystko zależy od atrakcji dostępnych w danej okolicy.

 

Sprzęt AGD

 

Jest to dobry prezent o ile mamy pewność, że młodzi nie mają jeszcze mikrofalówki czy robota kuchennego. Jednak urządzenia tego typu też należy dobierać z rozsądkiem – kupowanie wielofunkcyjnych sprzętów kuchennych dla osób, które preferują dania na dowóz nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli urządzenia mają tylko zajmować miejsce i się kurzyć, wówczas warto wrócić do pierwszego pomysłu na prezent i podarować małżonkom kopertę.

 

Zastawa zawsze na topie

 

Niby prezent jak każdy inny, nic oryginalnego, ale młodzi szybko docenią posiadanie dużego kompletu naczyń. Już przy pierwszym rodzinnym spotkaniu, lub innej imprezie w mieszkaniu, okaże się, że każdy talerz i filiżanka są na wagę złota, a jeśli jeszcze będą starannie wykonane, najlepiej z porcelany, wówczas okaże się, że zastawa będzie najlepszą dekoracją stołu.

Licencja: Creative Commons