Profil Użytkownika

Merkel ustawia Sikorskiego

Rodzaj: Artykuł

Znany z zamiłowania do chwalenia się na własnej stronie internetowej wszelkimi wypowiedziami na swój temat szef polskiej dyplomacji tym razem przemilczał prztyczek od Merkel.
Jak należy interpretować słynne słowa Sikorskiego wypowiedziane w Berlinie, wzywające Niemcy do wzmocnienia przywództwa w Europie? 

Oferent na wyłączność

Rodzaj: Artykuł

Ministerstwo Skarbu Państwa rozpoczęło negocjacje na temat sprzedaży Uzdrowiska Konstancin-Zdrój Sp. z o.o. z Nałęczowskim Towarzystwem Inwestycyjnym SA z siedzibą w Nałęczowie.

Nauczyliśmy się otwarcia na życie

Rodzaj: Artykuł

Naturalne planowanie rodziny (NPR) to nie tylko technika - poznanie metod wyznaczania płodności kobiety, ale przede wszystkim styl życia w zgodzie z zamysłem Pana Boga. Mamy świadomość, że ten styl życia przynosi wiele dobra naszej rodzinie i jesteśmy z tego powodu szczęśliwi. Umiejętność obserwacji przekłada się na życie w zgodzie z naturą. 

Bohaterowie odchodzą w zapomnieniu

Rodzaj: Artykuł

Na pogrzeb jednego z ostatnich obrońców Westerplatte - ppor. Aleksego Kowalika, nie pofatygował się ani minister obrony narodowej, ani żaden z jego zastępców. W 2009 roku pogrzeb Harry´ego Patcha, ostatniego brytyjskiego weterana I wojny światowej, zgromadził tysiące osób.

Profil

Regina Plona

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
44
Kod partnerski:
/p:19551

Data urodzenia:
1997-03-22
Dołączył:
2011-03-22 21:57:09

Ostatnie logowanie:
30-06-2012