Każdy posiadacz samochodu dba o niego i mocno się z nim identyfikuje. Czas więc dokonać pewnych zmian, aby to właśnie nasze auto identyfikowało się z nami. W związku z tym należy skorzystać z gadżetów oferowanych przez producentów, które pomogą Ci udekorować wnętrze samochodu, dzięki czemu spędzany w nim czas będzie jeszcze przyjemniejszy nich dotychczas.

Data dodania: 2015-02-25

Wyświetleń: 1673

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gadżety, które spersonalizują wnętrze Twojego samochodu

Wyposażenie kobiecego samochodu

Kobiety uwielbiają dekorować przestrzenie, w których przebywają. Podnoszą w ten sposób swoje poczucie estetyki, a także otaczają się niezbędnymi do funkcjonowania przedmiotami. Wobec tego znakomitą propozycją dla nich będą specjalne pokrowce, które można wybrać w różnych kolorach oraz w atrakcyjnych wzorach. W niektórych ofertach dołączone są również ozdoby na kierownicę lub pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu wnętrze samochodu prezentuje się niebywale atrakcyjnie, a dodatkowo zwiększa się Twój komfort jazdy, gdyż ręce nie będą ślizgały się po skórzanym materiale kierownicy. Kolejnym niezbędnym elementem jest specjalny pojemnik, w którym możesz przechowywać swoją poranną latte, lub pobudzające energetyki przydatne podczas długich tras. Nie zapominajmy również o wrażeniach zapachowych istotnych dla naszego dobrego samopoczucia. Dla niektórych najlepszym rozwiązaniem będzie stylowa zawieszka zapachowa, jednak dla bardziej wymagających kierowców powstały specjalne urządzenia podpinane do nawiewu, dostępne w wielu aromatach.

 

Samochód prawdziwego mężczyzny

Bez czego nie może obejść się mężczyzna? Naturalnie bez swoich elektronicznych gadżetów, które umożliwiają kontakt z innymi ludźmi, a także sprawiają, że mają pod ręką wszystkie ulubione gry w wersji mobilnej. Jeżeli jednak wyczerpie się Twój powerbank, a bateria w tablecie padnie podczas długiej jazdy, możesz zaopatrzyć się w specjalną przejściówkę podłączaną do zapalniczki, która umożliwi Ci naładowanie telefonu, komputera oraz nawigacji. Innym przydatnym produktem jest CB radio, dzięki któremu możesz komunikować się na trasie z innymi kierowcami. Przedmiot ten nie tylko urozmaici Twoja podróż, lecz pomoże Ci uniknąć korków oraz ostrzeże przed niebezpieczeństwami na drodze. Co do dekoracji? Faceci rzadko zwracają uwagę na takie detale, jednak wielu z nich zawiesza na swoim lusterku wstecznym rozmaite pamiątki, symbole ulubionych drużyn piłkarskich oraz śmieszne gadżety.

 

Uwaga, dziecko w samochodzie

Jeżeli często podróżujesz z dzieckiem, zapewne wiesz, że dla jego bezpieczeństwa niezbędny jest specjalny fotelik. Jak jednak urozmaicić długa trasę swoim pociechom oraz zapewnić im maksymalne poczucie bezpieczeństwa? Producenci akcesoriów samochodowych zwrócili szczególną uwagę na to zagadnienie i przygotowali szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrza auta. Dużą popularnością cieszą się zasłonki przeciwsłoneczne umieszczane na bocznych szybach. Zapewniają one dziecku komfort w czasie jazdy, lecz również cieszą jego oczy bajkowymi motywami. Do kompletu możesz dobrać dobrać również pokrowce na dziecięcy fotelik, profilowane poduszki na szyję, jak również specjalne organizery na fotele, w których maluch będzie mógł przechowywać swoje drobiazgi. Na długie podróże polecamy natomiast uchwyt do tabletu mocowany na przednim siedzeniu, dzięki któremu dziecko będzie mogło oglądać swoje ulubione kreskówki.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena