Wszyscy lubimy się zabawić na wspólnych imprezach, lub podczas wieczorów spędzanych w domu. Wielu z nas spędza swój czas korzystając z dobrodziejstw, jakie niesie za sobą konsola. Gwarantuje bowiem zabawę w wielu wymiarach, gdyż dzięki fantastycznym akcesoriom możesz się również poruszać, pośpiewać i rozerwać na ekscytujące sposoby.

Data dodania: 2015-02-26

Wyświetleń: 1545

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najciekawsze akcesoria do konsoli

Mikrofon i mata taneczna – You Can Dance czy X-Factor?

Są to akcesoria przeznaczone głównie dla kobiet, lecz również wielu facetów odnajduje przyjemność w tych rozrywkach. Mikrofon przeznaczony jest bowiem do urządzania karaoke, jak również do doskonalenia własnych umiejętności wokalnych – nie musicie się jednak nawzajem oceniać podczas swoich występów, gdyż gadżet ten rejestruje Twój głos, dzięki czemu werdykt na temat Twojego wykonania danej piosenki wydadzą wirtualni jurorzy. Wygodne, prawda? Mata natomiast sprawdzi Twoje umiejętności taneczne oraz poczucie rytmu. Ciekawe jak z tym zadaniem poradzą sobie Twoi koledzy po dwóch piwkach...

 

Akcesoria do męskich gier – pistolet, kierownica oraz deskorolka

Podczas grania w FPS-y, czyli popularne strzelanki, nie musisz już udawać, że trzymasz broń – musisz jedynie udawać, że jest prawdziwa. Zwiększy to poczucie realności podczas danej gry oraz pomoże Ci wczuć się w swoją rolę, dzięki czemu skuteczniej wybijesz hordy atakujących Cię zombie. Kolejny ważny gadżet to kierownica do gier wyścigowych, która pozwoli Ci poczuć prawdziwą adrenalinę za kółkiem! Ponadto istnieją wersje, w których masz specjalny fotel oraz pedał gazu i hamulec – nic nie powstrzyma Cię przed zostaniem Robertem Kubicą, oczywiście na godzinkę lub dwie... bo kiedy Ci się to znudzi wcielisz się w Tony'ego Hawka, wykonując rozmaite wariacje na deskorolce! Ta gra wciągnie Cię na długi czas, dopóki nie przypomnisz sobie o zamiarze założenia garażowej kapeli.

 

Rock'n'roll baby, czyli rockowa kapela w salonie

Nie umiesz grac na żadnym instrumencie, a roczny kurs grania na gitarze zakończył się fiaskiem? Nie szkodzi, gdyż do spełnienia swoich marzeń nie potrzebujesz umiejętności. Wystarczy odrobina fantazji i ludzie, którzy zechcą bawić się z Tobą. Producenci gier na konsole stworzyli bowiem całą gamę sprzętów muzycznych pozwalających na chwilę wcielić się w gwiazdy rocka! Zawsze zazdrościłeś umiejętności Ringo Starra? Zajmij więc miejsce za perkusją. Jeżeli jednak pragnąłeś uwielbienia fanek krzyczących Twoje imię pod sceną, powinieneś chwycić za popularne „wiosło”. A może marzyła Ci się kariera DJ'a? Z pewnością więc sięgniesz po klubowy mikser!

Licencja: Creative Commons