Rozpoczynając swoją przygodę z grami, zawsze dochodzimy do momentu, w którym to chcemy z naszej gry wyciągnąć jeszcze więcej za sprawą dobrego sprzętu. Niestety wielokrotnie zdarza sie tak, że za peryferia z magicznym napisem „gaming” musimy zapłacić wielokrotnie więcej od sprzętu podobnej klasy , który nie jest dedykowany graczom.

Data dodania: 2015-04-06

Wyświetleń: 1456

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

RECENZJA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Klawiatury dla graczy w przystępnej cenie - czy jest to możliwe?

Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze wszelakie udogodnienia – cóż, w końcu każdemu przydają się programowalne przyciski, wyczuwalny skok klawiszy, niebrudząca powłoka czy wbudowana pamięć. Wszystko to sprawia, że miłe wizyty w sklepie z nadzieją na zakup porządnego sprzętu kończą sie zawrotami głowy spowodowanymi przerażającymi cenami i zakupem kiepskiej membranówki za 20 zł.

Na szczęście na rynku są producenci, którzy potrafią zaspokoić potrzeby graczy, którzy nie mogą wydać niedorzecznej sumy na peryferia, a chcieliby wyciągnąć ze swoich rozgrywek jeszcze więcej. Do takich producentów zaliczyć możemy rodzimego Natec Genesis, który ma do zaoferowania dwie świetne klawiatury w przystępnej cenie.

Precyzja w minimalizmie – klawiatura RX33

Natec Genesis RX33 to idealna klawiatura gamingowa dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, nowoczesność i wytrzymałość, a nie chcą przepłacać.

Membrany RX33 stworzone zostały w ten sposób, by przez długie lata użytkowania służyć graczom. Co więcej, klawisze posiadają wysoki skok, co zapewnia idealną precyzję, szczególnie cenioną wśród fanów wirtualnych potyczek, jak i wysoki komfort użytkowania zarówno podczas batalii jak i przeglądania Internetu.

Niezaprzeczalnym atutem klawiatury jest jej męski, surowy wygląd okraszony aż 4 trybami podświetlenia, dzięki któremu rozgrywka jest tak samo pasjonująca w ciagu dnia, jak i w środku nocy. Ergonomiczny design klawiatury zapewnia komfort nawet w czasie wielogodzinnych rozgrywek. Naturalne ułożenie dłoni zapewni podparcie dla nadgarstków oraz nóżki, które umożluiwiają ustawienie klawiatury w najbardziej dogodnydla użytkownika sposób.

Najbardziej docenionymi jednak będzie opcja blokowania klawisza Windows oraz przyciski multimedialne, które sprawiają, że za pomocą RX33 można sterować  multimediami bez potrzeby przełączania sie między grą a pulpitem systemu.
 

RX33 sprawdzi się z pewnoscią nawet wśród osób, którym na codzień nie dopisuje szczęście. Klawiatura jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia, a jej kabel pokryto nylonowym oplotem, który maksymalnie zwiększa jego wytrzymałość i chroni nawet przed najgorszymi uszkodzeniami. Co więcej, przewód został wyposażony w ferrytowy dławik, który skutecznie niweluje występowanie zakłóceń podczas przesywania sygnału.

RX66 - dla wymagających

Klawiatura Natec Genesis RX66 to cięższy kaliber. Jest to w pełni profesjonalny sprzęt gamingowy, stworzony z myślą o bardziej wyrafinowanych wymaganiach graczy. 

Klawiatura wykonana jest z bardzo dobrej jakości plastiku. Jej nowoczesny wygląd podkreśla ciekawe podświetlenie (w przypadku RX66 podobnie jak przy RX33 mamy możliwość  ustawienia jednego z 4 trybów podświetlenia).  Co więcej, klawiaturę zaprojektowano w taki sposób, by nie tylko cieszyła oko, lecz również sprawiała, że granie stanie się jeszcze przyjemniejsze. Niesamowitą ergonomię zapewnia podparcie dla nadgarstków, a napadom frustracji zapobiega opcja blokowania Windowsa, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że gra nie zostanie mu przerwana w najmniej oczekiwanym momencie. 

Dzięki aż 9 programowalnym klawiszom szybkiego dostępu  umiejscownionych przy bocznej krawędzi, w błyskawiczny sposób możemy dobrać się do wcześniej zaprogramowanych przez nas funkcji. Sama zmiana ich funkcjonalności jest banalnie prosta dzieki dedykowanemu oprogramowaniu, które umożliwi nam tworzenie i edycję nawet najbardziej skomplikowanych makr, co sprawia, ze zwycieżenie jakiejkolwiek potycznki będzie jeszcze łatwiejsze. Wbudowana  pamięć pozwala na zapisanie aż pięciu profili gracza, dzięki czemu klawiatury nie trzeba za każdym razem konfigurować na nowo, nawet wtedy, kiedy zajdzie potrzeba podłączenia jej pod inny komputer. Oba produkty od Natec Genesis będą idealnym wyborem za przystępną cenę.

Licencja: Creative Commons