Słuchawki odkąd się  pojawiły wywołały sporo szumu wśród graczy. Z myślą o kim były projektowane i jakie są ich plusy i minusy. Według Steelseries są najlepszymi słuchawkami w tym segmencie.

Data dodania: 2015-04-25

Wyświetleń: 1214

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Steelseries Siberia

Bez wątpienia są to jedne z popularniejszych na polskim rynku słuchawek dla graczy. Siberia zdąrzyła na stałe rozgościć się i niejednokrotnie dała się poznać wszystkim zainteresowanym tego typu sprzętowi. Trzeba przyznać, ze duński producent sprzętu gamingowego nie osiada na laurach. Najlepszym tego przykładem jest wypuszczenie nowych modeli z serii – v3, v3 Prism, Elite Prism i Raw Prism.

Dla kogo jest Siberia?

A no właśnie. Seria słuchawek Siberia przeznaczona jest stricte dla graczy. Chociaż nikt oczywiście nie zabroni ludziom, którzy nie grają z nich korzystać. Szkopuł jednak w tym, że słuchawki te posiadają mikrofon i są dość duże. Te dwie cechy wprowadzają pewne ograniczenia. Dziwnie było by zobaczyć kogoś na ulicy śpieszącego się na tramwaj w słuchawkach z mikrofonem. Zasmucą się także biegacze a uogólniając osoby prowadzące zdrowy tryb życia. Bieganie w słuchawkach z dużymi nausznikami raczej nie należy do najprzyjemniejszych. W tego typu celach słuchawki douszne będą wręcz idealne.

Siberia czyli za i przeciw

Na internetowych blogach lub na stronach sklepów można znaleźć naprawdę różne opinię o tych słuchawkach. Zdarzają się negatywne. Forumowicze zarzucają, że sprzęt niczym szczególnie się nie wyróżnia a jego wysoka cena jest nieadekwatna do jakości dźwięku i wygody użytkowania. Z drugiej strony komentarze pozytywne. Gracze zachwalają słuchawki za dosłownie każdy nawet najmniejszy szczegół. Twierdzą też, że nie żałują wydanych pieniędzy.

Coś czego jeszcze nie było: Siberia Challenge

Co to Siberia Challenge? Steelseries wpadł na pewien ciekawy pomysł. Cały projekt rozpoczął się w marcu tego roku. Jest to seria testów. Udział w nich biorą słuchawki Siberia oraz inne konkurencyjne słuchawki z tego samego segmentu. Pierwszy raz porównano Siberie i słuchawki Razer Pro Kraken. Trzeba przyznać, że jest to odważny ruch ze strony Steelseries.

Licencja: Creative Commons