Technologia to pojęcie, które nie jest skutkiem działań magicznych, ale efektem pracy wielu ludzkich umysłów i rąk. To z pasji tworzenia i odkrywania człowiek wynajduje coraz bardziej zaawansowane rozwiązania, które mają służyć właśnie jemu. Z takiej pasji powstały pierwsze wózki widłowe. 

Data dodania: 2014-11-28

Wyświetleń: 1920

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Technologia, która służy człowiekowi

Pojawiły się one w latach dwudziestych ubiegłego stulecia i bardzo szybko podbiły transport bliski i magazynowy.

Jak z ziarenka wyrasta silne drzewo…

…tak z każdego pomysłu potrafią zrodzić się wspaniałe projekty. I tak właśnie było w przypadku pomysłu, który zrodził się w głowie Friedricha Jungheinricha, a i z którego wyrósł światowy koncern Jungheinrich AG - producent najwyższej klasy sprzętu magazynowego. Jego dynamiczny rozwój zaczyna się w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku i trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Silne korzenie firmy to stabilny fundament, który pozwolił stworzyć ofertę koncentrującą się wokół solidności i wydajności produktów, a także bezpieczeństwa ich użytkowników.

Wózki widłowe - precyzja, która nie pozostawia miejsca na kompromisy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. to producent wózków widłowych, który czerpiąc z bogatego doświadczenia, tworzy nowy wymiar ich jakości. Inwestując w badania oraz rozwój nowych technologii, osiąga najwyższy poziom precyzji - poziom, który przekłada się na wysokie standardy ergonomii i bezpieczeństwa. Firma stawia na najwyższą jakość, nie pozostawiając miejsca na żadne kompromisy. Dotyczy to zarówno nowoczesnych zakładów produkcyjnych, najlepszych materiałów jak i wybitnych ekspertów.

Oferta, która wpisuje się w oczekiwania klientów

Oferta Jungheinrich to kompleksowe rozwiązania logistyczne, które sprawdzają się doskonale wszędzie tam, gdzie odbywa się składowanie, transport i rozładunek towarów. Wózki widłowe Jungheinrich to około 600 różnych typów, które swoimi parametrami i opcjami wyposażenia wpisują się w różne oczekiwania klientów. Wyzwaniem dla firmy Jungheinrich pozostaje niewątpliwie stworzenie wózka do zastosowań nietypowych - unikatu na skalę światową, z którego będzie dumna i który będzie służył przyszłym użytkownikom. 

Oferta, która ułatwia życie

Oferta wózków widłowych Jungheinrich to, obok sprzedaży nowych i używanych maszyn, także możliwość ich wynajmu. Ta usługa dedykowana jest przede wszystkim tym Klientom, którzy aktualnie nie planują inwestycji dotyczącej zakupu wózka lub na przykład stanęły przed wyzwaniem niespodziewanego przeładunku.

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. to solidny partner w logistyce magazynowej. Partner, który zawsze będzie stał u twego boku i który przejmie na siebie ciężar Twojej pracy.

Licencja: Creative Commons