Zapisy z tachografu i karty kierowcy to źródła informacji na temat czasu pracy kierowcy i jego aktywności. Dzięki nim właściciel firmy transportowej może błyskawicznie wychwycić ewentualne nadużycia drogowe. Przedsiębiorcy są zobowiązani do regularnego odczytywania danych zapisanych zarówno na urządzeniu rejestrującym, jak i na karcie kierowcy. 

 

 

Data dodania: 2023-06-29

Wyświetleń: 160

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czytnik TachoReader Combo Plus – dlaczego warto z niego korzystać? Wyjaśniamy

Jednym z przydatnych narzędzi, które w tym pomaga jest TachoReader Combo Plus. Czym wyróżnia się to urządzenie i dlaczego przedsiębiorcy tak często je wybierają? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

Czytnik kart i tachografu  – czy to konieczne?

Każdy właściciel firmy transportowej jest zobowiązany do odczytywania i poprawnego archiwizowania danych zarejestrowanych na tachografie i na karcie kierowcy. Dzięki temu nie tylko wywiązuje się z obowiązku wynikającego z przepisów, ale także ma możliwość analizowania i kontrolowania pracy swojego zespołu. Przydaje się do tego profesjonalny czytnik. Obecnie dostępne na rynku urządzenia zapewniają szybkie i automatyczne pobieranie danych.

Dlaczego warto zainwestować w TachoReader Combo Plus?

Wybierając czytnik, zdecydowanie warto pamiętać o tym, by sprzęt był kompatybilny z najnowszymi urządzeniami rejestrującymi. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest TachoReader Combo Plus. To innowacyjne urządzenie 2w1, które umożliwia pobieranie danych zarówno z karty kierowcy, jak i tachografu cyfrowego. Czytnik jest prosty w obsłudze – wystarczy podpiąć go do tachografu lub włożyć kartę kierowcy, by rozpoczął pobieranie danych. TachoReader Combo Plus posiada aż trzy tryby pobierania danych, a także daje możliwość skonfigurowania urządzenia wedle swoich potrzeb. Pojemna pamięć pozwala na bezpieczne przechowywanie do 160 000 odczytów z kart kierowców i do 20 000 zapisów z tachografu. Jeżeli poszukujesz niezawodnego i zgodnego z obowiązującymi normami czytnika do bezpiecznego pobierania i archiwizacji danych, odwiedź np. e-sklep Install – urządzenie jest dostępne w zestawie z niezbędnymi akcesoriami w konkurencyjnej cenie!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena