Wyobraź sobie świat darmowej energii, gdzie nie musisz płacić za prąd. Co ty na to? Właśnie daje Ci taką możliwość. Nie czekaj, sprawdź! Oto zapomniany wynalazek Nikoli Tesli, który może zrewolucjonizować dzisiejszą energetykę.

Data dodania: 2012-06-12

Wyświetleń: 19020

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Geroge Trinkaus
"TESLA The Lost Inventions"
By High Voltage Press  

Odbiornik Darmowej Energii - Free Energy Reciever - fragmenty.
Jeśliś laikiem, pomyśl o tym jak o baterii słonecznej. Wynalazek Tesli jest zupełnie inny, ale najbliższą jemu rzeczą w technologii konwencjonalnej jest fotoogniwo. Istotną różnicę stanowi fakt, że konwencjonalna bateria słoneczna składa się z substratu pokrytego krystalicznym lub ostatnio amorficznym krzemem. Konwencjonalne baterie słoneczne są drogie i bez względu na powłokę są produkowane w tajemniczym strzeżonym procesie.
 patent
Ale panel słoneczna Tesli jest błyszczącą płytką metalową, pokrytą przezroczystą powłoką izolującą, którą dzisiaj stanowiłaby syntetyczna powłoka w sprayu. Wystaw jedną taką, podobną do anteny panel wysoko w powietrzu, im wyżej tym lepiej i połącz ją z jednej strony przewodem z kondensatorem, a z drugiej strony z dobrym uziemieniem. Włącz równolegle z kondensatorem jakiś rodzaj przerywacza, tak by go rozładowywał z rytmicznymi przerwami i już produkujesz elektryczność. Patent Tesli mówi nam, że otrzymanie energii elektrycznej jest tak łatwe. Im większa jest powierzchnia izolowanej płytki, tym więcej otrzymasz energii. Ale to jest coś więcej niż bateria słoneczna, ponieważ niekoniecznie potrzebuje słońca by działać. To produkuje energię również w nocy. Oczywiście zgodnie z oficjalną nauką nie jest to możliwe. Z tego powodu dzisiaj nie można by otrzymać na to patentu. Wielu wynalazców przekonało się o tym w przykry sposób. Tesla miał problemy z egzaminatorami swojego patentu, ale dzisiejszy wynalazca darmowej energii miałby znacznie większe. W chwili gdy to piszę U.S. Patent Office jest zarządzany przez byłego wysokiego rangą dyrektora wykonawczego Phillips Petroleum, który został nominowany przez Reagana i objął tą pozycję bezpośrednio po opuszczeniu swojego poprzedniego biura.
Odbiornik bezpłatnej energii Tesli został opatentowany w 1901 jako "Aparat do Wykorzystywania Energii Promienistej". Patent odnosi się „do słońca jak i innych źródeł energii promienistej, jak promienie kosmiczne”. To że urządzenie pracuje w nocy, wyjaśniono dostępnością promieni kosmicznych w czasie nocnym.

opis

Licencja: Creative Commons
2 Ocena