26 maja to bardzo wyjątkowy dzień dla każdej mamy. Każde dziecko – małe i duże – składa mamie życzenia, kupuje kwiaty i prezenty.

Data dodania: 2013-05-25

Wyświetleń: 1391

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Szukamy pomysłów na prezenty dla naszych mam

Jak jednak wybrać te ostatnie, by były dla naszej mamy prawdziwie miłą niespodzianką? Przede wszystkim zastanówmy się, co naszej mamie mogłoby sprawić przyjemność. Jeśli mama ma jakieś hobby, to może zastanówmy się czy prezent z nim związany nie byłby dobrym pomysłem.

Dla zapalonych kucharek, dla których gotowanie to nie tylko obowiązek, ale także doskonały sposób na spędzanie czasu, na pewno świetnym pomysłem będzie książka kucharska np. z nowym rodzajem kuchni. Jeśli mama lubi piec, to na pewno ucieszy się z silikonowej blachy do ciasta lub jakiegoś eleganckiego fartuszka kuchennego. Tutaj pomysłów jest wiele.

Mamom, które uwielbiają dekorować dom można kupić jakiś mały bibelot – na pewno się z niego ucieszą. Pamiętajmy jednak, by był on chociaż w podobnym stylu co wystrój wnętrza, wtedy mama nie schowa go na dnie szafy, ale postawi w widocznym miejscu.

Kiedy mamy trochę wolnego czasu, możemy pokusić się na zrobienie ręcznie naszego prezentu dla mamy. Nie musi to być oczywiście nic artystycznego, bo przecież nie każdy ma w tym kierunku zdolności, ale może to być zdjęcie wydrukowane i oprawione w ramkę. Każda mama wzruszy się na widok takiego prezentu, szczególnie jeśli na nim będą jej dzieci.

Co roku świetnym prezentem dla mamy jest biżuteria. Nie muszą to być drogie i kosztowne dodatki, wystarczy sam pomysł – na portalach z artystycznymi, ręcznie robionymi przedmiotami na pewno znajdziemy wiele pomysłów na biżuteryjny prezent dla mamy. Możemy wybierać spośród wielu rodzajów biżuterii, ale my radzimy skorzystać z „pewniaków” i nie kupować w tym dniu ryzykownych pierścionków, chyba, że doskonale znamy rozmiar palca mamy. Jeśli nie, to zdecydujmy się na jakieś ładne, letnie korale, wisiorek lub kolczyki. Możemy je wybrać spośród przedmiotów wykonanych w różnych technikach, poczynając od najprostszych, a kończąc na misternych dziełach sztuki wykonanych w technice soutache.

Wybór mamy ogromny i zależy on tak naprawdę od tego, ile pieniędzy możemy przeznaczyć na prezent.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena