Co możesz zrobić, by sprawić swoje życie jeszcze bardziej pasjonującym, pełnym wrażeń, cudownych emocji i kapitalnych dźwięków, które tak bardzo lubisz...

Data dodania: 2007-11-14

Wyświetleń: 4192

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym co wyjątkowego robisz dla samego siebie?

Nad tym co robisz, by Twoje życie było pasmem wiecznie trwających, spektakularnych sukcesów?
Jak często wstając rano, witasz dzień z uśmiechem na ustach i gromkim okrzykiem: WOW! KOLEJNY WSPANIAŁY DZIEŃ W RAJU!! ?

Ja każdego ranka, zanim jeszcze otworzę oczy, zadaje sobie pytanie: Ciekawe, co dziś fantastycznego mi się przytrafi. Ciekawe co dziś kapitalnego dla siebie zrobię. Ciekawe kogo dziś spotkam na swojej drodze i z kim będę mógł czuć się bajecznie. Następnie otwieram oczy, wyglądam przez okno i krzyczę(trochę za to mnie sąsiedzi nie lubią ;)) AAAAAAA KOLEJNY DZIEŃ W RAJU!

Następnie robię sobie śniadanie – takie jak lubię najbardziej i jakie najbardziej mi będzie smakowało, pyszną kawę – bo lubię jej smak. Po śniadaniu sprawdzam plan dnia i już wiem co dziś chcę zrobić i wiem również, że na 270% zrobię to, chociażby dlatego, że właśnie CHCĘ – nikt mnie nie zmusza, nikt nie mówi, że powinienem – zwyczajnie CHCĘ, bo to ja jestem odpowiedzialny za moje życie.

Odpowiedzialność daje mi bardzo cenny obowiązek, który również bardzo chcę wykonywać i robię to konsekwentnie cały czas, dzień w dzień, minuta po minucie, sekunda za sekundą!

Obowiązek ten to: Sprawiam swoje życie najlepszym w danym momencie i sprawiam, że sam jestem najlepszą wersją siebie w danym momencie.

To wpływa bezpośrednio na to jak dobrze czują się w moim towarzystwie moi przyjaciele, moja rodzina, ludzie których spotykam, partnerzy biznesowi, z którymi wcielamy w życie wielkie idee.

Wpływa bezpośrednio na to jak się czuje i na to, że czuję się absolutnie genialnie. Wpływa na to, jak spędzam czas i na to, że jest tam cała masa pasjonujących zajęć.

Ot, za 2 godziny idę na ściankę, by powspinać się trochę. Potem jestem umówiony z moimi przyjaciółmi by pograć we frisbee, a wieczorem jadę do mojej kochanej dziewczyny, by sprawić Nasz wieczór jeszcze bardziej kapitalnym.

Na jutro zaplanowałem jeszcze więcej opcji, które sprawią kolejny dzień, dniem w RAJU!

Pytanie za 100 punktów, jak wygląda Twój dzień? I co dziś zrobiłeś by poczuć się lepiej, nawet jeśli czujesz się dość fantastycznie?

Moi znajomi i przyjaciele jeszcze niedawno nie zdawali sobie sprawy z tego, że są w 100% odpowiedzialni za swoje życie i tylko i wyłącznie od nich zależy jak ono dobre będzie.
Postanowiłem, że nauczę ich tego jak mogą sprawiać swoje życie lepszym.

Spotykałem się z nimi wielokrotnie, poświęcałem im godziny, dni, tygodnie i udało się! Dziś każdy z moich przyjaciół tworzy kapitalne życie, ma wyjątkowy styl życia. UniqueLifestyle.

Być może i Ty, masz ochotę przekonać się o tym, jak możesz sprawić swoje życie kapitalnym?
W końcu chodzi o Twoje ŻYCIE! Pewnie nie miałbyś ochoty dowiedzieć się jak możesz sprawić by było lepsze, nawet jeśli już jest naprawdę kapitalne…

Biorąc doświadczenie, które zdobyłem na wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego, NLP, Hipnozy, Psychologii, Uwodzenia, pracy z moimi przyjaciółmi, plus doświadczenie zawodowych tancerek, trenera NLP, profesjonalnej stylistyki, stworzyliśmy praktyczny kontekst – szkolenie, gdzie w ciągu 2 pełnych i wyczerpujących dni jesteśmy w stanie nauczyć Ciebie dokładnie tego jak zacząć UNIQUELIFESTYLE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj szczegółową ofertę szkolenia:

http://uniquelifestyle.pl/znajdz-swoj-uniquelifestyle/
Licencja: Creative Commons
0 Ocena