Irytujące oczekiwanie w kolejce przed drzwiami gabinetu, kilkumiesięczne, a niekiedy nawet dłuższe terminy do lekarzy specjalistów, czy znikomy dostęp do specjalistycznych usług medycznych...

Data dodania: 2011-10-05

Wyświetleń: 1118

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kto z nas nie znalazł się w podobnej sytuacji, zwłaszcza wtedy, gdy natychmiast musieliśmy udać się do lekarza? Niestety, coraz więcej osób przyzna, że jest raczej rozczarowana jakością świadczeń publicznej opieki zdrowotnej, niż jest z niej zadowolona. Nie zdziwi więc nikogo fakt, że prywatna opieka medyczna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Każdemu pacjentowi zależy przecież na szybkiej, komfortowej i profesjonalnej opiece medycznej, dlatego też decyduje się na wydanie na nią dodatkowych pieniędzy.

Dlaczego prywatna opieka medyczna jest warta ich zainwestowania?

- Przede wszystkim, zyskujemy szybki dostęp do wszelkich usług medycznych m.in. możemy korzystać z konsultacji lekarskich,  zarówno lekarza rodzinnego jak i specjalistów, zaawansowanej diagnostyki, wizyt domowych, rehabilitacji, czy leczenia szpitalnego.

- Ponadto, mamy spory komfort związany z rejestracją (wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wizytę), jak również z krótkim czasem oczekiwania, bez potrzeby stania w kolejce.

- Prywatna opieka medyczna to również usługa realizowana na najwyższym poziomie. Eksperci w swoich dziedzinach, wysokiej klasy sprzęt medyczny, a także opieka przez 24 godziny na dobę.

- Wysoki standard usług szpitalnych to kolejny plus, który gwarantuje nam prywatna opieka medyczna. Jednoosobowe pokoje, możliwość wyboru lekarza, zarówno prowadzącego jak i operującego, czy lepsze wyżywienie, dostosowane np. do diety diabetyków, jak również bezglutenowe, czy lekkostrawne.

Rozpatrując wybór prywatnej opieki medycznej należy przede wszystkim zastanowić się nad kwestią finansową. Dokładniej mówiąc, jaką kwotę miesięcznie jesteśmy w stanie na nią przeznaczyć. Następnie odpowiedzieć sobie na pytanie jak często chorujemy i z jaką częstotliwością korzystamy z usług medycznych. W końcu porównajmy ceny i usługi różnych firm, tak aby wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena