Franczyza czyli sposób na bezpieczny biznes. Wykorzystaj potencjał sprawdzonej marki i załóż swoją działalność gospodarczą pod szyldem znanej i rozpoznawalnej firmy. Nie ryzykuj, korzystaj z know how i ciesz się swoim biznesem.

Data dodania: 2011-03-13

Wyświetleń: 2161

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Franchising w Polsce czyli jak uruchomić swój zakład produkcyjny w systemie franczyzy. W jaki sposób wdrożyć swój pomysl na biznes. W dużej liczbie przypadków kłopotem przy zakładaniu spółki nie jest budżet, ale ogromne ryzyko jakie jest związane z otworzeniem działalności w sposób tradycyjny. Franczyza i sieci franchisingu ograniczają to  ryzyko, obniżają go do pułapu akceptowalnego poprzez przeciętnego początkującego biznesmena.


Ponadto systemy franchisingowe zapewniają szeroko rozumiany coaching, kursy, podstawę wiedzy czyli pełne knowhow, dają ogromne doradztwo przy wdrażaniu systemu franchisingowego oraz oferują radę w rozwiązywaniu problemów nie tylko na początku ale również w całkowitym okresie prowadzonej działalności w sieci franczyzy.


Systemy franchisingu w Polsce rozrastają się i propozycja franchisingu staje się coraz bardziej różnorodna pod kątem branży oraz dodatkowo stylu. Aktualnie w systemie franchisingu prawie każdy pragnący uruchomić swój przedsiębiorstwo w sieci franczyzy oczywiście znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W Polsce działa w tej chwili mniej więcej 5 tysięcy sieci franczyzowych pokrywających w praktyce wszystkie branże rynku polskiego. To ogromna cyfra, jest zatem z czego wybierać.

Sieci franchisingowe działają zarówno w bardzo kojarzonych z franczyzą gałęziach czyli gastronomii, handlu jak również w turystyce czy placówkach finansowych. Istnieją bankowe systemy franchisingowe, biura podróży w sieciach franczyzowych.
System franczyzowy czyli jaki system franchisingowy wybrać, w jaki sposób spisać dobrą umowę franczyzy, jak wynegocjować uwarunkowania i gdzie szukać źródeł finansowania przedsięwzięcia w systemie franchisingowym. Wszystko w temacie franczyzy dostępne w jednym miejscu. Przewodnik franszyza napisany przystępnym językiem czytelnym dla każdego początkującego biznesmena.
Zobacz oraz porównaj systemy franchisingu, wybierz najlepszy i najlepiej pasujący do własnej działalności system franchising-owy. Skorzystaj z naszego przewodnika oraz otwórz przedsiębiorstwo w systemie franchisingu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena