No dobrze, może odpowiedź Żabki zawarta w tytule jest hiperbolą i tak naprawdę nie każdy się nadaje do prowadzenia własnego sklepu spożywczego, ale nie ulega wątpliwości, że własny biznes dzięki tej franczyzie stał się dużo bardziej osiągalny. Dlaczego? Przekonaj się sam!

Data dodania: 2021-07-13

Wyświetleń: 408

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Dla kogo jest franczyza? Żabka odpowiada: dla każdego!

Nowa praca? Żabka może być kuszącą alternatywą

W ostatnim czasie z powodu pandemii koronawirusa i kryzysu z nią związanego wielu ludzi straciło pracę. Poszukiwanie nowych źródeł dochodu wzbudziło w części pragnienie posiadania własnej działalności. To jednak ryzykowne – w końcu własna firma nie daje tak pewnych dochodów, jak stała praca. Żabka jednak wychodzi naprzeciw tym obawom i swoim nowym partnerom gwarantuje przychód minimalny na poziomie 17 tysięcy złotych netto miesięcznie przez pierwszy rok współpracy oraz do 12 tysięcy na rozwój własnego biznesu.

Franczyza Żabka – ile na start?

Problem z przystąpieniem do sieci franczyzowych jest zwykle jeden: opłata początkowa. Za otwarcie własnego oddziału najpopularniejszych sieci fast foodów zapłacić trzeba nawet kilkaset tysięcy złotych. Stacja benzynowa to zwykle „jedynie” kilkadziesiąt tysięcy. Niewielu może sobie pozwolić na taki wydatek już na początku prowadzenia biznesu. Franczyza Żabka jest pod tym względem zdecydowanie bardziej przystępna. wkład własny wynosi tu jedynie 5 tysięcy złotych – to dużo mniej niż pierwszy gwarantowany przychód miesięczny!

Własny biznes to spore wyzwanie, ale franczyza Żabka pomaga je podjąć każdemu. Wystarczy przejść pomyślnie proces rekrutacji, 12 dniowe szkolenie zakończone egzaminem oraz  wnieść wspomnianą opłatę. Później trzeba tylko mocno zaangażować się we własny biznes by korzystać z profitów franczyzy. Żabka zajmie się wynajęciem lokalu, jego aranżacją, umeblowaniem i zatowarowaniem. Ponadto dostaniemy dostęp do sieciowego łańcucha dostaw, przez co uzupełnianie towarów będzie łatwe – zwłaszcza że do zarządzania sklepem posłuży nam nowoczesna aplikacja cyberstore, także dostarczana przez Żabkę. Wydaje się więc, że to idealna franczyza dla tych, którzy mają ambicję wejść do świata handlu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena