Grudzień zawsze jest miesiącem podsumowań. Wtedy właśnie powstają rankingi, opisy oraz ciekawe informacje na temat tego, co wydarzyło się w gospodarce w tym roku. Najciekawsze rankingi zawsze tyczą się banków, które przez cały rok bardzo aktywnie pracują nad zdobyciem ogromnej popularności.

Data dodania: 2010-12-21

Wyświetleń: 1168

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Gold Finance opublikowało już pierwsze rankingi związane z bankami. Ranking banków Gold Finanse obejmuje dane dotyczące najlepszej oferty kont osobistych, jakie w 2010 roku przygotowano. Zapewne pierwsze miejsce w tym rankingu nie będzie dla kogokolwiek zaskoczeniem - zajął je Alior Bank, który stworzył konto osobiste, na którym nie tylko trzymamy środki bez większych opłat, ale również dostajemy pieniądze jeśli będzie właśnie tam posiadali oszczędności. Początek roku 2010 stał właśnie pod znakiem płacenia za zakładanie kont oraz aktywne korzystanie z nich. Nie ukrywajmy, że utrzymywanie oszczędności na koncie, jest dla banku bardzo ważne - może on tymi środkami gospodarować choćby poprzez udzielane kredytów.

Omawiany ranking banków wyróżnił także Polbank oraz tradycyjnie mbank. Wysoką pozycję zajęło również konto osobiste w Inteligo. W kolejnych tygodnich poznamy zapewne banki, które przygotowały najciekawsze akcje promocyjne, te które osiągnęły najlepszy wynik finansowy, oferowały najlepsze kredyt oraz wyróżniły się w dziesiątkach innych zadań. Banki będa musiały sobie podsumować te rankingi tak, by wiedzieć co mają robić w kolejnym roku. Niestety, ale wszystkie banku muszą działać bardzo aktywnie by uzyskiwać wyniki takie, jakich oczekują właściciele. Zapewne duża część banków uzyskała ujemny wynik finansowy w 2010, a 2011 będzie jeszcze gorszy. Nie zapominajmy, że od stycznia nie będzie już dostępny program rodzina na swoim, a dodatkowo jeszcze wprowadzane są utrudnienia wynikające z tzw. rekomendacji T.

Marki, które zostały wymienione w artykule są jak najbardziej godne korzystania z usług. Polbank czy Alior Bank pracowały na pozytywną opinię oraz uznaną markę przez długi okres. Warto jest docenić włożoną przez nie pracę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena