Łączę się w bólu z rodzinami wspaniałych zmarłych. Może te wydarzenia spowodują, że niektórym otworzą się oczy, oczy serca i popłyną łzy, łzy miłości i będzie im wstyd, że dla pieniędzy pogardzali drugim człowiekiem, sprzedawali nieprawdę, by wziąć za to kasę.

Data dodania: 2010-04-14

Wyświetleń: 1664

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

10 kwietnia wydarzyła się katastrofa rządowego samolotu. Zginęło 96 osób w tym para prezydencka. To wszyscy wiemy.

Kiedy śmierć pozbawiła życia ludzkie ciała, nagle zobaczyliśmy ludzkie, piękne twarze w tych, którzy zginęli. Twarze, jakich nie znaliśmy. Kiedy człowiek żyje, zwłaszcza gdy zajmuje eksponowane stanowisko, otacza go aura nieprawdziwych, lub podrasowanych informacji. Media prześcigają się w sensacjach, wyciągając na światło dzienne wszystko, co może się dobrze sprzedać, nawet jeśli jest to tylko podrasowana półprawda. Publika, podobno to lubi.. Kto, jaka publika? Gdzie oni są?

Czy są wśród tych, którzy pala znicze?

Więc obraz, na przykład naszych polityków jest zafałszowany, lub pozbawiony harmonii cech dobrych i gorszych. Każdy ma wady, ale każdy ma też zalety. Zjadliwe treści naszych pożal się Boże reporterów, węszących za skandalami, zniekształcających fakty, naciągając je dla swoich idiotycznych celów, dla pieniędzy.. powodują, że tak naprawdę nie znamy tych, którzy rządzą naszym krajem, bo ich wizerunek jest zniekształcony, podrasowany, pozbawiony ciepła, pod publiczkę... (jaką????)

Dlaczego nie potrafimy pokazać obiektywnego wizerunku polityka?. Do czego potrzebna jest nieprawdziwa twarz?

Dlaczego lgniemy do negatywnych, ośmieszających informacji?. A może nie lgniemy, tylko tym akurat nas się karmi, bo ktoś tak zadecydował?

Dlaczego nie kochamy się takimi, jakimi jesteśmy?

Dlaczego pozwalamy, by media manipulowały wizerunkiem człowieka?

Dlaczego dopiero po śmierci dowiadujemy się, kogo straciliśmy?

Dlaczego dopiero po śmierci pokazuje się nam to najcieplejsze oblicze zmarłego człowieka?

Dlaczego na to się godzimy????? Dlaczego?????

Nie interesuję się polityką. Nie chodzę na wybory, bo nigdy nie miałam dobrego zdania o politykach, ponieważ moje zdanie zostało mi zaszczepione przez media. Kłamliwe instytucje ludzkiej manipulacji. Dopiero teraz, kiedy doszło do tragedii, pokazuje się nam to ludzkie, prawdziwie ludzkie oblicze zmarłych tragicznie ludzi. Teraz, po śmierci, nagle widzimy, ze ci ludzie mieli marzenia, pragnienia, byli tak bardzo ludzcy, byli tacy, jak my... Dlaczego dopiero po śmierci? Kto nakazujee mediom karmić nas nonsensami, kto to kupuje?

Nagle, ci sami spece od medialnej manipulacji postanowili pokazać prawdziwy obraz, ludzki obraz polityków. Maria Kaczyńska, ta cudowna, wspaniała, piękna kobieta, była przecież wyśmiewana, bo brzydka, bo stara, bo, bo, bo... Pamiętam artykuł w gazecie, gdzie wielkimi literami wypisano, ze koleżanki Marii ujawniają... ze jest starsza od męża. Dlaczego? Dlaczego to robiliście medialni spece????. Dlaczego Maria miała takie koleżanki?.

Każdy człowiek jest piękny, ale tylko miłość wewnętrzna potrafi dostrzec piękno w drugim człowieku. Trzeba kochać siebie, by wiedzieć, ze drugi człowiek też zasługuje na miłość i patrzeć na niego oczami serca, a nie pieniędzy, sensacji..

Dlaczego nas okłamywano?

Kiedy oglądam telewizję, a robie to niezmiernie rzadko, widzę piękno ludzkie, widzę miłość, ludzkie twarze, ciepłe, wspaniałe. Dlaczego nas okłamywano???. Kim są ci, którzy pragną takiej informacji?

Łączę się w bólu z rodzinami wspaniałych zmarłych. Może te wydarzenia spowodują, że niektórym otworzą się oczy, oczy serca i popłyną łzy, łzy miłości i będzie im wstyd, że dla pieniędzy pogardzali drugim człowiekiem, sprzedawali nieprawdę, by wziąć za to kasę.

Grażyna Czajka-Bartosik

Licencja: Creative Commons
0 Ocena