Silna konkurencja na rynku garaży blaszanych wzrasta. Nic dziwnego - przecież nadchodzi wiosna - najlepszy okres dla producentów garaży blaszanych.

Data dodania: 2010-03-04

Wyświetleń: 2112

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wielu producentów garaży blaszanych liczy na duży zysk wraz z nadejściem wiosny. Dlatego też akcje marketingowe ,które działają na celu zwiększenie liczby klientów.

Bardzo widoczna jest "walka o klienta" na terenie małopolski. W tym województwie występuje wiele firm zajmujących się produkcją garaży z blachy. Większość przedsiębiorstw nie działa jedynie na rejon wojewódzki. Przeważnie produkty firm, które swoje główne siedziby mają w małopolsce, można znaleźć w całej Polsce, a nawet za granicami naszego kraju.

Bardzo widoczne jest to w internecie. W końcu w ostatnich latach właśnie te media mają duży wpływ na obrót w tej branży. Garaże blaszane często wybirane są przez potencjalnyc klientów w dość szybki sposób. Osoba chcąca kupić blaszaka, wpisuje w wyszukiwarkę internetową frazę związaną z garażami i po chwili ukazująmu się wyniki. Kilka pierwszych stron ma największe szanse na to, by być dostrzeżonym przez potencjalnego klinta. Przeważnie bowiem zdarza się tak, że osoby ,które mają zamiar kpić garaż, sprawdzają pierwszy trzy, do szcześciu stron.

Właśnie te serwisy są najbardziej oblegane. Dlatego też producenci garaży z blachy często korzystają z usług firm zajmujących się promocją w internecie. Widzą bowiem w tym zysk. Nie jest to zresztą nieuzasadnione. Najnowsze badania mówią, że Polacy coraz częściej korzystają z internetu, a handel internetowy powoli zaczyna wypierać bezpośrednią sprzedaż, które nie tylko jest uciążliwa dla sprzedawcy, ale często wymaga również większego wkładu finansowego zarówno ze strony sprzedającego, jak również kupującego.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena