Wyjazd w góry może być bardzo wartościowym przeżyciem dla całej rodziny. Bardzo dobrze o tym wiem. W końcu sam w tamtym roku byłem na wakacjach w polskich górach.

Data dodania: 2010-05-14

Wyświetleń: 2240

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlaczego wybrałem Polskę? Nie było to związane z kwestiami finansowymi. Przede wszystkim wolę wybierać nasze rejony, ponieważ są tam wspaniałe miejsca, które warto oglądać.

Gdzie może być piękniej, niż w górskich miejscowościach w Polsce? Chyba nigdzie. Warto wyjechać na południe Polski. My akurat wybraliśmy Muszynę jako miejsce, gdzie chcieliśmy przenocować. Było to bardzo dobre rozwiązanie. Udało nam się wybrać wspaniały hotel w górach. Było to wspaniałe miejsce, które z pewnością zadowoliłoby kazdego turystę.

Jedno ,czego żałuję, to to, że dokładniej nie zaplanowałem wcześniej owego wyjazdu. Po przyjeździe początkowo nie wiedziałem co możemy zwiedzać. Musiałem dopiero korzystać z internetu i znaleźć kilka miejsc, które bardziej zainteresowały całą moją rodzinę.

Bardzo polecam taką wyprawę. Pozwala bardzo wypocząć mimo, iż często wspinaczki na różnego rodzaju szczyty bardzo męczą. Pozwalają jednak zblżyć sięz naturą. Z wczasów szczególnie zadowolona była moja żona, która przed wyjazdy dość sceptycznie do niego podchodziła. Nie przepada ona bowiem za górami.

W następnym roku również mamy zamiar wybrać się na wczasy w rejonie naszego kraju. Tym razem mamy zamiar wybrać się do Kołobrzegu. Słyszaliśmy dużo pozytywnych opinii na temat tej miejscowości. Szczerze mówiąc sam bardzo dawno nie byłem nad morzem i chciałbym powspominać miejsca, gdzie kiedyś tak dobrze się bawiłem. Inną sprawą jest również to,że moje dzieci nigdy nie miały okazji zobaczyć polskiego morza. Co prawda kilkalat temu byliśmy na wczasach we Włoszech, gdzie spędziliśmy cudowne dni nad morzem, jednak polskie morze jest dość specyficzne. Jedyne co chciałbym przeżyć poza granicami naszego kraju, to wycieczka enoturystyczna do Argentyny. Zawsze było to państwo było dla mnie wielką zagadką. Być może w najblizszym czasie będę miał taką okazję, ponieważ po wpisaniu w wyszukiarkę internetową „wycieczka wino Argentyna” otrzymuje bardzo dużo atrakcyjnych ofert, które byćmoże mnie skuszą. Niestety, mojażona nie przepada za samolotami. Tak więc prawdopodobnie na ową wycieczkę wyjadę samotnie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena