Profil Użytkownika

Lech walczy z City

Rodzaj: Artykuł

Już dzisiaj, w Manchesterze Lech Poznań rozegra mecz w trzeciej kolejce Ligi Europejskiej. Tym razem drużyna "Kolejorza" zmierzy się z bardzo bogatym zespołem - Manchesterem City. Czy Poznaniaków stać na to, aby zdobyć choćby jeden pnkt na tak trudnym terenie?

Lech w Turynie

Rodzaj: Artykuł

Już dzisiaj Lech Poznań zmierzy się z Juventusem Turym w Lidze Europejskiej. Polacy z pewnością nie faworytami w meczu z słynnymi “Bianconerri”, jednak osobiście wydaje mi się, że polska drużyna ma szansę na pozytywny wynik w tym spotkaniu.

Nowy sezon, nowe nadzieje

Rodzaj: Artykuł

Ten sezon w naszej Ekstraklasie zapowiada się szczególnie emocjonująco. Wydaje się, że jest kilka zespołów, które mogą dość poważnie namieszać w walce o tytuł Mistrza Polski.

Wczasy wakacyjne

Rodzaj: Artykuł

Nadchodzą wakacje. Wielu z nas zastanawia się nad tym, gdzie można spędzić najlepszy wypoczynek. Ofert jest bardzo wiele, jednak jak wybrać tą najlepsza, która zagwarantuje nam niezapomniane wakacje?

Polskie wczasy

Rodzaj: Artykuł

Wyjazd w góry może być bardzo wartościowym przeżyciem dla całej rodziny. Bardzo dobrze o tym wiem. W końcu sam w tamtym roku byłem na wakacjach w polskich górach.

Profil

Michał Serafin

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
35
Kod partnerski:
/p:13793

Data urodzenia:
1996-01-12
Dołączył:
2010-01-12 15:31:57

Ostatnie logowanie:
04-11-2010