Dla wielu panów rozmiar jego penisa ma wielkie znaczenie, jak ich dla kobiet. Mężczyzna odczuwa większą satysfakcje, kiedy wie, że jego kobieta wypełni przeżywa orgazmy.

Data dodania: 2009-12-29

Wyświetleń: 4655

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 6

WIEDZA

-6 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeszcze niedawno wydawało się wszystkim, że nie ma skutecznego sposobu na powiększenie penisa. Istnieją metody, dzięki którym sam możesz powiększyć swojego członka, zwiększyć jego obwód, powiększyć wielkość główki oraz wzmocnić erekcję zachowując pełną kontrolę.

Istnieje wiele metod powiększania penisa, różnią się one czynnościami i używanymi do tego celu urządzeniami. Niekiedy do tego celu wystarczą nam tylko nasze dłonie i ewentualnie środki nawilżające. Dlatego warto wcześniej zapoznać się ze wszystkimi metodami i wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają oraz dowiedzieć sie, która z nich daje największe rezultaty, bo to przecież jest głównym celem ich zastosowania.

Pompowanie

Na pewno wielu panów widziało w swoim życiu takie Pompki do Powiększania Penisa, jeśli nie na własne oczy, to na pewno na stronach internetowych czy w gazetach pornograficznych. Pompki te to urządzenia zasysające. Ich działanie polega na tym, że wkładamy penisa do cylindra i potem ręcznie lub mechanicznie go pompujemy. Dzięki temu możemy osiągną tymczasowe nabrzmienie penisa, które utrzymuje się od 4 do 6 godzin, po którym zwiększa się dość znacząco średni obwód członka w stanie erekcji na krótki czas.

Obciążanie

Ta metoda wiąże się z nałożeniem na trzonek penisa pewnego rodzaju obciążników. Przyrządy te posiadają wszelkiego rodzaju zaczepy, którymi obciążamy penisa w stanie opadu, aby go wydłużyć.

Urządzenia wydłużające

Te urządzenia przymocowujemy do trzonu penisa gdzie przy pomocy sił ciągnących członek zostaje wydłużony. Stosując te urządzenia przez dłuższy czas zapewniają one wydłużenie penisa.

Zwiększenie punktu podparcia

Jest to dość nowa metoda powiększania penisa, w której używa się urządzeń zewnętrznych mająca na celu zwiększenie ćwiczeń standardowych wykonywanych ręcznie.

Ćwiczenia powiększające penisa

Do ćwiczeń nie trzeba przygotowywać się jakoś szczególnie. Wystarczy tylko zakupić środek nawilżający, który zapobiega wszelkim obtarciom a przy tym ułatwia nam wykonywanie ćwiczeń. Przed ćwiczeniami należy bardzo dokładnie nasmarować penisa oraz dłonie. Pamiętajmy, aby nie używać do tego celu mydła, ewentualnie pod prysznicem. Jeśli jednak używasz go do ćwiczeń po zakończeniu wetrzyj w skórę członka i mosznę nieznaczną ilość oliwki lub kremu.

Rozciąganie - ćwiczenie to stosowane systematycznie pozwala na wydłużenie tkanki penisa. Podczas wykonywania tego ćwiczenia członek powinien być w stanie ‘odpoczynku’ lub lekko twardawy. Następnie należy chwycić główkę penisa kciukiem i następnymi trzema palcami nachwytem, średni palec powinien obejmować członka dookoła jego poniżej główki. A teraz należy delikatnie rozciągnąć penisa tak, aby nie zadąć sobie bólu lub ewentualnej niewygody. Przy wykonywaniu powinno czuć się rozciąganie przy podstawie i na środku penisa. Tak rozciągniętego penisa należy trzymać przed około 15-30 sekund a następnie puścić, ćwiczenie powtarzać kilkakrotnie. Na sam koniec po rozciągnięciu należy wstrząsnąć penisem i uderzać kilkakrotnie lub nawet kilkadziesiąt razy żołędziem o nogę, aby przywrócić krążenie.

Ćwiczenie na głowę penisa służy  kształtowaniu główki penisa oraz daje twardsze wyprostowanie. Dzięki tym ćwiczeniom powiększy się głowa penisa i nada penisowi kształt grzyba. Zwiększa to skalę doznań naszych partnerek przy stosunku. Co należy wykonać? Najpierw należy doprowadzić penisa do stanu erekcji. Następnie trzeba chwycić trzon członka podchwytem i ścisną, ale tak, aby nie zadać sobie bólu. Ucisk przytrzymać przez chwilka sekund a następnie puścić. Podczas uciskania można również delikatnie przesuwać rękę w stronę główki, w tedy będziemy pchać tam krew. Powinno być widać jak główka rozszerza się oraz błyszczy. Ucisk i trzymanie należy powtarzać od 2 do 3 minut.

Licencja: Creative Commons
-6 Ocena