Piersi od wieków są uznawane za największy atrybut kobiecego piękna. Każda z nas chciałaby posiadać duże i jędrne piersi, ale nie zawsze natura jest taka hojna. Niektóre kobiety codziennie muszą się zmagać z niezadowoleniem z wyglądu swoich piersi.

Data dodania: 2009-12-19

Wyświetleń: 3082

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Całe szczęście obecnie dysponujemy naturalnymi metodami, które całkowicie bezpiecznie pomogą nam osiągnąć sukces jakim jest powiększenie biustu.

Naturalne powiększanie biustu znane jest od stuleci, ale w dzisiejszych czasach ich notowania znacznie wzrosły. To dzięki operacjom plastycznym, które zostały okrzyknięte jako „zamach na własne ciało”. Metody te wykorzystują składniki naturalnie występujące w naszej przyrodzie. Właściwe ich połączenie wspomaga korzystnie proces powiększenia piersi. Naturalne metody pozwalają każdej kobiecie na poprawę wyglądu swojego biustu bez stosowania hormonów, a przede wszystkim bez ingerencji skalpela.

Ćwiczenia jako naturalne powiększenie biustu

Do naturalnych metod wpływających na powiększenie naszego biustu zaliczamy ćwiczenia gimnastyczne. Może nie należą do łatwych ale warto je zastosować dla osiągnięcia uwydatnionego biustu. Systematycznie wykonywane ćwiczenia wzmacniające partie mięśni piersiowe przyczynią się do bezpośredniego wpływu na powiększenie naszego biustu. Wysiłek włożony w te ćwiczenia z pewnością zostanie szybko zauważony. Należy jednakże podkreślić, że te ćwiczenia nie powiększą ilości tkanki miękkiej piersi . Tylko przez napięcie wspierających je mięśni przyczynią się do poprawy ogólnego wyglądu naszego biustu.

Do popularnie wykorzystywanych ćwiczeń należą ćwiczenia wpływające na wzmocnienie mięśni dekoltu.  Ich zastosowanie powoduje znacznie lepsze uwidocznienie linii i objętości naszych piersi. W tym ćwiczeniu wykorzystujemy lżejsze ciężarki – o wadze od pół do jednego kilograma. Należy położyć się na plecach na twardym podłożu i wykonywać uniesienia  ciężarków przy wyprostowanych rękach prostopadle do tułowia. Następnie następuje odchylenie ramion lekko na zewnątrz do tego momentu, by poczuć charakterystyczne napięcie mięśni piersiowych. Efekty są możliwe po regularnym stosowaniu i powtarzaniu po dziesięć razy. To ćwiczenie należy wykonywać powoli i stopniowo. Pozwala ono na pielęgnowanie i kształtowanie mięśni okolicy klatki piersiowej.

Jest również propozycja dla osób, które większość czasu spędzają w pracy za biurkiem. Ćwiczenie to polega na składaniu dłoni razem oraz jednoczesnym napinaniu i odchylaniu mięśni w okolicy klatki piersiowej. Powinno się ono wykonywać do momentu naturalnego odczucia zwrotnego  oporu dłoni.

Kolejną propozycją ćwiczeń powodujących powiększenie biustu są ćwiczenia Spin Doctor. To ćwiczenie pozwala na efektywne wspieranie struktury biustu oraz na poprawę wyglądu naszego biustu. Wykonuje się je w pozycji stojącej i należy wyciągnąć dłonie próbując dosięgnąć jak najdalszego punktu.

Inne metody  powiększające naturalnie biust

Do tych metod możemy zaliczyć zastosowanie herbatki opartej tylko o naturalne, ziołowe składniki. Jest to mieszanka ziół. Wśród nich wyróżnić możemy między innymi: kiełki kozieradki pospolitej,  biedrzeniec anyżu, bazylia pospolita, kminek, koper włoski i ogrodowy, a także palczatka cytrynowa, majeranek, lukrecja. Trzeba te ziołowe składniki zagotować w wodzie, a następnie dodać odrobinę miodu i soku z cytryny. Aby herbatka okazała się skuteczna powinnyśmy ją wypijać raz dziennie po jednej lub dwie filiżanki.

Inną naturalną metodą jest zastosowanie w stu procentach naturalnego środka powodującego zwiększenie objętości naszych piersi. Receptura tego środka opiera się o trzynaście ziołowych składników. Takie połączenie daje pobudzenie naturalnego rozrostu i kształtowania piersi. Bowiem zawarte w tych składnikach fitoestrogeny wykazują działanie zbliżone do działania żeńskich hormonów płciowych jakimi są aa estrogeny. Zastosowanie tego środka jest całkowicie bezpieczne, ponieważ nie powoduje on żadnych skutków ubocznych. Oprócz tego środek ten ma pozytywną opinię nowoczesnej medycyny.

Kolejną propozycja dla kobiet, które chcą naturalnego  powiększenia biustu są tabletki. Tabletki powiększające biust działają w taki sposób,  że oddziałują na gruczoły sutkowe, sprawiając, że są bardziej ujędrnione i powiększone. Tabletki są wytwarzane w oparciu o naturalne składniki, które posiadają cechy estrogenów. Z kolei estrogeny wchłaniają składniki tabletki i powodują reaktywację gruczołów sutkowych. A to w konsekwencji rozwija cienką tkankę piersiową. Wtedy nasze piersi stają się jędrne i bardziej kształtne.  Należy jednak zaznaczyć, że zastosowanie danych tabletek u jednych kobiet może wywołać pożądane efekty a u innych niestety nie.

Niekiedy jednak nasuwa się pytanie czy rzeczywiście takie tabletki są bezpieczne dla naszego organizmu? Z reguły tak.  Większość tabletek oparta jest bowiem o naturalne składniki, wydobywane prosto z roślin. Natomiast zastosowanie jakiejkolwiek tabletki powiększającej nasz biust powinnyśmy uzgodnić z lekarzem.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena