Wyobrażenie jako nas facetów o tej jedynej kobiecie kipi w naszym wnętrzu jednak nigdy i nie wyparuje( chęć reprodukcji z wieloma kobietami również :) ).

Data dodania: 2009-11-25

Wyświetleń: 2167

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wyobrażenie jako nas facetów o tej jedynej kobiecie kipi w naszym wnętrzu jednak nigdy i nie wyparuje( chęć reprodukcji z wieloma kobietami również :) ). Ciągle rozglądamy się za tą wyjątkową osobą. Jak mamy ją znaleźć siedząc przed komputerem bądź telewizorem? Żyjąc ciągłym znudzeniem mija czas nieubłaganie, a miłości prawdziwej jak nie było ta nie ma. Choć czasem myśli iż to ta osoba, którą niedawno poznaliśmy przez znajomych. Jak mamy tak nie myśleć skoro poznajemy jedną kobietę na miesiąc?

  

  Przychodzisz czas na założenie rodziny ( chyba, że nie wszyscy chcą zakładać ), jak najbardziej to normalna kolej rzeczy, jednak czy jesteśmy przekonani co to tej osoby czy może gdzieś po drodze wizja naszego ideału zniknęła jak chmury po burzy? Rodzina to z pewnością wspaniałe chwile dla każdego mężczyzny jak i kobiety. Mówi się, że rodzina jest najważniejsza, potwierdzam to w 100 procentach jednak trzeba znaleźć osobę, która rozumie to pojęcie w takim kontekście jak my. Co dla Ciebie znaczy być rodziną? Bo dla mnie to mieć wspólne cele, marzenia, pragnienia, być dla siebie podporą w każdej sytuacji życiowej, niezależnie od okoliczności trzymać się razem, codziennie wspominać jacy jesteśmy dla siebie ważni, dążyć zawsze do kompromisu, wierzyć w drugą osobę, ufać jej, szanować ją i codziennie używać dwóch prostych piekielnie mocnych i najwspanialszych słów „ KOCHAM CIĘ”... . Mógłbym rozwijać ten wątek jednak chciałem tylko przybliżyć mój punkt widzenia.
  
  Jest w naszym życiu etap zwany „wyszumieniem” i to właśnie w tym etapie kiedy jesteśmy jeszcze młodzi powinniśmy poznawać kobiety, zdobywać doświadczenie, by w końcu być najlepszą wersją dla swojej wybranki. Kiedy się nie rozwijamy to się cofamy, a przecież chcemy iść do przodu prawda? Mówi się, że kobieta powinna być damą balu, partnerką w domu, a prostytutką w łóżku, a facet powinien być zdobywcą, dobrym opiekunem- partnerem i zmysłowym kochankiem. Jak daleko Ci do takiego obrazu? Przed komputerem go nie zmienisz... .
  Pora wyjść ze strefy komfortu i szukać wyjątkowej kobiety. Tą informacje kieruje do Ciebie, jeśli jesteś taką kobietą i zainteresował Cię moja osobowość znajdź mnie, a jeśli mnie nie znajdziesz prędzej czy później znajdę Ciebie... .

Licencja: Creative Commons
0 Ocena