Stacjonarną hurtownie obuwniczą czy internetową hurtownie obuwniczą?
Jest brak jasnej odpowiedzi na takie pytanie, zależy ona przede wszystkim od tego na co dana firma jest nastawiona.

Data dodania: 2009-11-09

Wyświetleń: 2657

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jaką hurtownie obuwniczą wytypować?

Stacjonarną hurtownie obuwniczą czy internetową hurtownie obuwniczą?
Jest brak jasnej odpowiedzi na takie pytanie, zależy ona przede wszystkim od tego na co dana firma jest nastawiona.
Jak kupującemu zależy na obejrzeniu obuwia przed zakupem, obejrzeniu „ na żywo” to z pewnością atrakcyjniejsza będzie tradycyjna hurtownia obuwia ponieważ osobą chcąca chciałaby nabyć buty może tam pojechać i przyjrzeć się butom.

Internetowe hurtownie obuwnicze oferują oglądanie butów wyłącznie na zdjęciach.
Internetowe hurtownie obuwnicze zapewne posiadają takową przewagę nad tradycyjnymi, że mają możliwość zaproponować ogromną ilość modeli butów dlatego że buty posiadają tylko i wyłącznie na zamówienie i mogą posiadać zdjęcia modeli, jakie są w danej chwili jeszcze w fabryce.

Internetowa hurtownia obuwnicza oferuje klientom obuwie na zapotrzebowanie, zlecenia są realizowane z odmienną częstotliwością, niejakie hurtownie proponują dostarczanie butów raz w miesiącu, są także takowe hurtownie, które przedstawiają wysoce częstsze dostawy, nawet raz w tygodniu.

Internetowa hurtownia obuwnicza może zaproponować atrakcyjniejszą ofertę niż zwykła hurtownia obuwnicza, mamy możliwość w jej ofercie znaleźć buty nie tylko na dany sezon, ale np. zimą możemy wyszukać balerinki.
W ostatnim sezonie ogromna ilość tradycyjnych hurtowni obuwniczych tworzy strony internetowe na których przedstawiane są modele jakie są dostępne.
Takowe strony mają charakter przede wszystkim informacyjny, nie ma najczęściej możliwości żeby składać poprzez te strony zamówienie – tak jak jest to w przypadku internetowych hurtowni obuwniczych gdzie możemy wprost złożyć zamówienie.

Internetowe hurtownie obuwnicze posiadają tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową, produkt wysyłany jest głównie za pośrednictwem firm kurierskich lub też istnieje opcja odbioru osobistego.
Zwykłe hurtownie obuwnicze oferują odbiór z ich siedziby.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena