Profil Użytkownika

Promocja hurtowni internetowej odzieży damskiej

Rodzaj: Artykuł

Coraz więcej firm przenosi handel do Internetu, również hurtownie widząc spore zapotrzebowanie i potencjał w sprzedaży hurtowej on-line coraz częściej inwestują w sklepy internetowe. Niestety wiele z nich nie ma szansy zaistnieć, ponieważ większość swoich środków inwestują w sam sklep, zamiast w jego promocję.

Hurtownia internetowa odzieży damskiej pomysłem na biznes

Rodzaj: Artykuł

Handel internetowy z roku na rok zwiększa udziały w rynku i już teraz wyceniany jest na blisko 40 mld złotych. Tak duża wartość i rosnąca popularność zakupów w Internecie to doskonały moment, aby wystartować z biznesem, którym może być hurtownia internetowa odzieży damskiej.

Własnoręczny catering na przyjęcie w gronie znajomych

Rodzaj: Artykuł

Impreza w gronie zjaomych to doskonała okazja do zaprezentowania swojego kunsztu kulinarnego w postaci własnoręcznie przygotowanego cateringu. Jedzenie takie nie musi być wcale skomplikowane, a na pewno i tak mile zaskoczy zaproszonych gości, którzy pokochają wykonany przez nas catering w postaci pysznych i szybkich przekąsek.

Strona internetowa restauracji

Rodzaj: Artykuł

XXI wiek śmiało można określić mianem wieku Internetu. To właśnie teraz globalna sieć staje się dominującym medium na całym świecie, a posiadanie strony internetowej obowiązkiem, który dotyczy także lokali gastronomicznych.  Jednak jak stworzyć wyróżniającą się z pośród setki innych stron internetową restauracji?

Profil

Maciej Sprytny

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
6
Kod partnerski:
/p:87043

Data urodzenia:
2002-03-13
Dołączył:
2016-03-11 16:45:19

Ostatnie logowanie:
18-05-2020