Profil Użytkownika

Sneakersy czy skórzane buty? Które posłużą lepiej przez 10 lat?

Rodzaj: Artykuł

Nowe badanie przeprowadzone przez znaną platformę zakupową wykazały, że 78% respondentów kupuje nową parę trampek przynajmniej raz w roku. Rozmawialiśmy z szewcem z Kopenhagi, miejsca gdzie kultywuje się szewskie tradycje, aby określić najbardziej zrównoważony wybór przy zakupie butów zapewniających długowieczność: trampki czy skórzane?

Baseny termalne w Polsce

Rodzaj: Artykuł

Popularne dziś słowo SPA, to skrót łacińskiego “sanus per aquam”, oznaczające “zdrowie przez wodę”. I nie jest to przesadą, bowiem zdrowie możemy odzyskać kąpiąc się w wodach ze źródeł geotermalnych. Z takich wód możemy korzystać w licznych resortach SPA.

Najbardziej instagramowe miejsca w Polsce

Rodzaj: Artykuł

Upragniony urlop zbliża się wielkimi krokami a Ty wciąż nie masz pomysłu jak  go spędzić? Nie musisz wyjeżdżać za granicę, by odkrywać atrakcyjne zakątki natury czy ciekawe zabytki. Poznaj listę najpopularniejszych atrakcji turystycznych i przyrodniczych w Polsce, najchętniej odwiedzanych przez polskich i zagranicznych turystów.

Ukryte supermoce roślin - najlepsze rośliny domowe dla Twojego ciała i umysłu

Rodzaj: Artykuł

Rośliny, jak powszechnie wiadomo, mają moc uszczęśliwiania ludzi. Bukiet kwiatów jest idelanym prezentem na specjalne okazje, zaś urocza, doniczkowa roślinka w naszym pomieszczeniu w niewidzialny sposób poprawia nastrój. Jednak te dobra natury mogą dla nas zrobić znacznie więcej. Naukowcy nieustannie udowadniają ich pozytywny wpływ na nasze ciało i umysł.

Profil

Gosia Szakula

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:167322

Data urodzenia:
2004-09-21
Dołączył:
2018-09-21 08:03:34
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
31-08-2020