W Krakowie w dn. 15-17 października 2009 odbyły się targi satelitarne SatKrak. Jak co roku odbył się plebiscyt na najlepszy produkt w kilkunastu kategoriach.

Data dodania: 2009-10-22

Wyświetleń: 1651

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na wystawie SatKrak wręczono nagrody dla najlepszych produktów bieżącego roku. W przydzieleniu nagród udział wzięli internauci, głosując w poszczególnych kategoriach. Multiswitche TERRA, produkty klasy profesjonalnej, otrzymały nagrodę targów SatKrak w kategorii "najlepszy multiswitch". Przeznaczone są do dużych i skomplikowanych instalacji osiedlowych oraz dla wymagających klientów indywidualnych. Ze względu na wysoką jakość, odporność na uszkodzenia i łatwość uruchomienia są doskonałym produktem zarówno w fazie instalacji jak eksploatacji. Sprawdzają się w projektach do 1000 gniazd.

Cechy wyróżniające:

* najlepszy na rynku bardzo stabilny współczynnik błędu modulacji MER dla sygnału SAT
* doskonała separacja między wejściami i wyjściami (> 30dB)
* elastyczność zasilania - istnieją wersje z zasilaczem oraz bez zasilacza (przystosowane do zasilania centralnego)
* mały pobór mocy zapewnia małe wydzielanie się ciepła, co z kolei zwiększa żywotność urządzeń
* producent oferuje do multiswitchy bezpłatny program SatNet pozwalający na projektowanie najbardziej zaawansowanych instalacji

Dodatkowo do multiswitchy dołączone jest przez producenta oprogramowanie SatNet. Oprogramowanie SatNet jest kompleksowym systemem do wykonywania projektów instalacji zbiorowych RTV-SAT z wykorzystaniem multiswitchy TERRA. Stosowanie oprogramowania eliminuje konieczność wykonywania długich i pracochłonnych obliczeń w celu dobrania sprzętu do danej instalacji i skraca czas pracy z 12 godzin do 2 godzin obsługi programu. Dzięki SatNet można w sposób rekurencyjny (kolejnych symulacji) ustalić ilość, rodzaj i rozmieszczenie potrzebnych urządzeń.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena