Czy z usług dostępnych za pośrednictwem internetu korzystają tylko młode osoby?A jeśli tak dlczego starsze osoby są uprzedzone do korzystania w codziennym życiu z internetu?Czy np. ubezpieczenia przez internet to popularny produkt na Polskim rynku?

Data dodania: 2009-10-18

Wyświetleń: 2534

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Młode osoby większość spraw załatwiają poprzez Internet, jest to dla nich wygodne i szybkie rozwiązanie, z tego też powodu większość firm przeniosło się do sieci, nie ominęło to także firm ubezpieczeniowych. Dziś na każdym kroku możemy spotkać się z ofertą, ubezpieczenia przez Internet lub ubezpieczenia on line, młodzi Internauci bardzo lubią produkty dostępne przez Internet, dlatego ubezpieczenia przez Internet wśród nich bardzo się sprzedają.Takie osoby chętnie korzystają ze wszystkich nowości technologicznych, a taką nowością jest dla nich przede wszystkim Internet,oni nie wyobrażają sobie, aby nie mieć Internetu i nie korzystać z ofert internetowych firm. Firmy ubezpieczeniowe, tej grupie nie muszą reklamować produktu, ubezpieczenia przez internet, gdyż oni już są do niego przekonani. Dziś powinni oni się skupić, na osobach starszych, które korzystają z Internetu, ale na razie tylko do tego aby przeglądać strony internetowe. Te osoby są trudne do przekonania, ale nie jest to niemożliwe.

Starsze osoby do korzystania z internetu można przekonać tylko poprzez bardzo wartościowe publikacje, nie mowa tutaj o strategii internetowej, ale o uczciwych tekstach, mówiących o plusach i minusach produktu, jakim są ubezpieczenia internetowe. Osoby starsze bardzo nie lubią, jeśli próbuje się im stale coś , na siłę sprzedać, oni znacznie bardziej cenią sobie uczciwość sprzedawcy. Próbując przekonać te osoby, do ubezpieczenia przez Internet trzeba także odpowiedzieć, na wszystkie ich wątpliwości. W tym celu warto na stronie internetowej umieścić dział pytań i odpowiedzi, takie osoby będą mogły bez skrępowania zadać pytanie i uzyskać, na nie odpowiedź. Ważne aby odpowiedź była profesjonalna, a nie została napisana przez osobę bez doświadczenia. Ta osoba nie może uważać się za lepszą, za bardziej inteligentną.

Wszystkich musimy traktować z szacunkiem, także jeśli chodzi o pytania. Nie możemy uważać, że jest to wiedza oczywista i śmiać się z osób, które nic jeszcze o nich nie wiedzą. Niestety nieodpowiedzialni Internauci, powodują, że ludzie się zrażają do korzystania z internetu gdyż nie mogą uzyskać odpowiedzi na swoje pytania. Internet to nie miejsce, gdzie mamy wzajemnie się z siebie śmiać, a tak się często dzieje.  Upowszechnianie takiego agresywnego zachowania powoduje wzrost agresji, wśród Internautów, czują się oni anonimowo i bezkarnie, bo nie ponoszą odpowiedzialności za swoje słowo pisane.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena