W ostatnich latach Polska ulegała wielu transformacjom: politycznym, ale i gospodarczym. Zmieniała się struktura władz, ale i całe społeczeństwo, w tym również nasz światopogląd. Modne stało się wszystko, co zachodnie - styl życia, zachodnie firmy, ubrania, samochody. Niemniej jednak, wschodnie produkty wciąż są u nas popularne.

Data dodania: 2009-09-20

Wyświetleń: 2294

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Mogłoby się wydawać, że od kiedy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej, rynek wschodni nie będzie już dla naszego kraju tak atrakcyjny. Nic bardziej mylnego. Wschodnie państwa nadal mają nam dużo do zaoferowania, zarówno w sferze gospodarczej, jak i w innych dziedzinach. Kraje, położone za naszą wschodnią granicą, często kusza nas stosunkowo niskimi cenami. Niedrogi jest również transport do krajów, takich jak Azerbejdżan, Pakistan czy Rosja. Z tego powodu przedsiębiorstwa często korzystają z usług różnych firm transportowych.

 

Tego typu firmy, w których ofertach często pojawiają się hasła, takie jak transport Rosja, zwykle specjalizują się w spedycji do krajów wschodnich. Są one w stanie zaoferować swoim klientom niezwykle atrakcyjne propozycje, na które składają się niskie ceny przesyłki, fachowa obsługa czy terminowość. Transport na wschód jest o tyle łatwy, iż możliwe jest dostarczenie danego towaru praktycznie każdym środkiem transportu, w grę wchodzi zarówno transport lądowy, jak i morski czy powietrzny.

 

Ponadto, kraje położone za naszą wschodnią granicą są tez atrakcyjne dla turystów. Tutaj również dużą zaletą są niskie ceny, ale też – co niektórym może wydąć się dziwne – interesujące miejsca, które można zobaczyć. Coraz więcej ludzi decyduje się na wakacje w Moskwie, gdzie między innymi można zobaczyć bogato zdobione cerkwie. Dużą popularnością zaczynają się także cieszyć wakacje na Krymie. Koszt takiego wyjazdu nie jest specjalnie wygórowany, a dodatkowo mamy tu wszystko, co jest potrzebne do szczęścia prawdziwemu wczasowiczowi. Wysokie temperatury, słońce, plaże, morze, piękne widoki – dzięki temu wakacje w Rosji, ale też innych wschodnich krajach, mogą być niezwykłym przeżyciem.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena