(Zapewniamy, że) Po przeczytaniu poniższego tekstu nie będziesz miał najmniejszych trudności z udzieleniem odpowiedzi na pytanie: Co to są precle?

Data dodania: 2013-08-12

Wyświetleń: 3040

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pozycjonowanie stron a precle (presell page)

Otóż precle (ang. Pressel pages) to wyróżniają się (z tłumu licznych portali) portale internetowe: Zarządzane przez ich właścicieli w taki sposób, aby nie stanąć na przeszkodzie (UWAGA! Zanim zgłosimy do publikacji artykuł w danym serwisie pressel pages przeczytajmy regulamin. Okazać bowiem może się, że Nasz wpis jest zbyt krótki lub zbyt długi) wszystkim zainteresowanym (np. Właścicielom stron www) w czasie dodawania wpisu z wplecionym tzw. linkiem (bądź linkami) pozycjonującym (prowadzącym do pozycjonowanej stronej internetowej, pozycjonowanie stron to Twoja praca czy hobby?), promującym dany portal/serwis www.

Bez wątpienia możliwość opublikowania artykułu, wraz z linkami pozycjonującymi (którym towarzyszą sprzyjające odwiedzinom Naszej strony internetowej słowa kluczowe), to propozycja warta rozważenia przez wszystkich właścicieli stron www – Nie jesteś właścicielem żadnej strony (tematycznej!) internetowej? Prowadzisz własny precel? Z pewnością nie jeden właściciel strony www wzbogaci zawartość Twojego serwisu – Jeśli tylko Ty, wyrazisz zgodę na uzupełnienie wpisu kilkoma linkami (rekomendującymi daną jego www). Warto dodać, iż: Zdecydowana większość właścicieli precli dba o moderację swojej strony – Sprawdź, jaki regulamin opracował właściciel wybranego przez Ciebie serwisu typu Pressel Pages (Jego wnętrze powinno sprowadzać się przede wszystkim do reguł tworzenia/publikacji artykułów)? Brak ów regulaminu może świadczyć o braku moderacji wpisów (albo o bardzoe nieobiektywm moderowaniu).

Nasze doświadczenie (zarówno jako copywritera, jak i pozycjonera stron www) wskazuje na to, iż dodanie nowego wpisu (do nowego precla) wymaga od Nas rejestracji (założenia konta w danym serwisie).

Myślisz o założeniu własnego portalu Pressel Pages? To pomyśl także o instalacji skryptu WordPress (Albowiem ze statystyk wynika, iż ów skrypt cieszy się największą popularnością wśród pozycjonerów – zarówno instalacja, jak i konfiguracja, nie jest skomplikowana. Tuż po jego instalacji, odwiedź panel administracyjny: następnie zakładkę ustawienia, ogólne, i domyślną rolę nowych użytkowników. Zapamiętaj! Jeśli znaznaczysz opcję współtwórcy – to każdy wpis zanim zostanie opublikowany, będzie musiał otrzymać Twoją akceptację, zaś opcja autora umożliwia publikowanie wpisu bez Twojej kontroli (Nie bój się! Jeśli wpis złamie chociaż jeden z punktów Twojego regulaminu, będziesz mógł wrzucić go do kosza, albo odesłać do poprawki).

Licencja: Creative Commons
0 Ocena