W sposób systematyczny odwiedzasz różnego rodzaju strony internetowe (portale, serwisy, blogi, fora...) poświęcone tematyce odchudzania się. A więc z pewnością zauważyłaś, że zainteresowanie zieloną kawą wzrasta?

Data dodania: 2013-08-12

Wyświetleń: 1738

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dlaczego popularność zielonej kawy stale rośnie?

(Widzisz, że) Na temat zielonej kawy powstają nie tylko tematyczne artykuły (opisujące m.in. z największą drobiazgowością jej właściwości), ale także toczą się zacięte dyskusje (Po przeczytaniu poniższego artykułu nie będziesz miała najmniejszych trudności z określeniem tego, czy jesteś zwolenniczką czy też przeciwniczką zielonej kawy?).

Bez wątpienia zarówno (nie ziarna!) a owoce/jagody zielonej kawy, a także wyciągi/ekstrakty są popularne wśród wszystkich tych osób, które pragną zgubić wszystkie zbędne kilogramy (jeszcze przed koncem tegorocznego sezonu wakacyjnego!). W pierwszej kolejności Nasi eksperci (w połączeniu z innymi ekspertami) postanowili odpowiedzieć na bardzo istotne pytanie z punktu widzenia Naszych czytelników (i Naszego również, gdyż Nasza walka z nadprogramowymi kilogramami ciągle trwa!) Czy kawa zielona rzeczywiście ma właściwości odchudzające? Okazuje się, że ów kawa (oraz ekstrakty z ów kawy) motywują Nasz organizm do spalania tłuszczu (Nikt z Nas nie powinien zapominać o czasem niemal całkowitej zmianie nawyków żywieniowych, z Naszej codziennej diety powinniśmy wykluczyć w pierwszej kolejności fast foody, słodycze, gotowe dania... I poświęcić chociaż odrobinę więcej czasu na samodzielne gotowanie/przygotowywanie posiłków). Z pewnością warto przyjrzeć się wnętrzu zielonej kawy – albowiem każdy kubek/każda tabletka zielonej kawy zawiera kwas chlorogenowy (znacznie więcej niż czarna!), który jest wyjątkowo silnym przeciwutleniaczem - większość szacunków wskazuje na to, że najwięcej spośród wszystkich dostępnych źródeł – pozostałe źródła to np. suszone śliwki, głóg, karczochy oraz pokrzywa.

Zamierzasz brać tabletki z zieloną kawą przez co najmniej kilka miesięcy? Twój cel to zgubienie nie mniej niż 10 kilogramów (Marzysz o wadze 50 kilogramów przy wzrośnie 165 centymetrów?) Pamiętaj o tym, że aby schudnąć musisz nie tylko zażywać tabletki z ekstraktem z zielonej kawy (regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta), ale także całkowicie zrezygnować np. ze wszelkich słodkości, i nocnego podjadania. Niewątpliwie zielona kawa zmniejszy Twój apetyt (oraz całkowicie zlikwiduje napady tzw. wilczego głodu). Tuż po zakończeniu kuracji (odchudzającej z udziałem zielonej kawy) z pewnością nie wrócisz do poprzedniej wagi – nie doświadczysz efektu jojo.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena