Ruszyła ESKA TV – pierwsza ogólnopolska, muzyczna stacja telewizyjna nadająca i tworząca swój program we Wrocławiu. Tym samym stolica Dolnego Śląska po raz kolejny udowodniła, że jest miastem „na czasie“.

Data dodania: 2009-06-23

Wyświetleń: 1805

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

ESKA TV, pełna znakomitych - najnowszych teledysków - tworzona jest głównie przez Wrocławian, a jej studia są zlokalizowane przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu. Jest to pierwsza w Polsce muzyczna telewizja nadająca w nowoczesnym, panoramicznym formacie 16:9.
„Do tej pory słuchaczom, którzy uwielbiali słuchać hitów na czasie w Radiu Eska brakowało muzycznej stacji telewizyjnej, w której mogliby zobaczyć tylko swoich ulubionych wykonawców. ESKA TV to odpowiedź na ich potrzeby“ – podkreśla Igor Nurczyński, szef projektu i dyrektor programowy stacji oraz dodaje, że właśnie dlatego w ESKA TV nie brakuje także lubianych i sprawdzonych programów, które teraz będzie można zobaczyć w telewizyjnej wersji. Ale stacja nadaje także takie audycje, których w radiu pokazać się po prostu nie da. Tylko w ESKA TV będzie można podpatrzeć jak powstawały najlepsze teledyski – co więcej reportaże z planu pokazywane będą nawet przed oficjalnymi premierami clipu, co dla widzów ESKA TV będzie nie tylko atrakcją, ale zagwarantuje, że oglądając ESKA TV będą oni zawsze na czasie!
Plotki i informacje z życia gwiazd pojawiają się w codziennych serwisach informacyjnych „Wazzzzup“. Imprezowicze mogą zobaczyć 10 swoich ulubionych impreskowych hitów, a fani eskowej gorącej 20-stki mogą zobaczyć zestawienie swoich ulubionych przebojów. Są też zestawienia najbardziej popularnych kawałków w telefonach komórkowych (Dzyź Dzyź Chart), czy lista światowych przebojów (World Lista). ESKA TV nie zawiedzie także fanów gier, a i zwolennicy Porannego WFu powinni być zadowoleni. Kuba Wojewódzki i Michał Figurski, czyli duet znany doskonale z Eski Rock także ma swój czas w ESKA TV.
ESKA TV to także doskonale znani słuchaczom Radia ESKA prowadzący. Nie zabraknie Jankesa, Puotecka, czy Kingi Zdrojewskiej oraz doskonale znanych Wrocławianom Maćka Stajniaka, który we wrocławskim Radiu ESKA prowadzi poranny program 6:9 oraz Adriana Harasima. Na ekranie pojawi się także Mrozu - jedna z najgorętszych obecnie młodych gwiazd polskiego R’NB.
Stacja ESKA TV do jesieni dostępna jest ekskluzywnie na platformie telewizji nowej generacji n. Później ESKA TV ma pojawić się także u innych nadawców. Jednak już teraz każdy może nową telewizję oglądać w Internecie. Wystarczy wejść na www.eska.tv
Licencja: Creative Commons
0 Ocena