Płatki owsiane Elovena dostępne w poręcznych saszetkach to sposób na pożywne i sycące śniadanie dla wszystkich zapracowanych. Zawarty w nich błonnik i substancje odżywcze dostarczają energii na długi czas, dzięki czemu możemy pracować dłużej i efektywniej.

Data dodania: 2009-06-22

Wyświetleń: 2053

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Letnie miesiące to czas, w którym świat wydaje nam się jaśniejszy i piękniejszy a poranne ptasie śpiewy zapowiadają przyjemne, ciepłe dni. Jednak leżąc rano w łóżku i wsłuchując się w te ptasie trele, mamy przed sobą normalny dzień, z odwiecznymi obowiązkami do wypełnienia i celami do osiągnięcia. Poranne powietrze orzeźwia i zachęca do spaceru, lecz my musimy szykować się do pracy. Kusi nas wizja oderwania się od codzienności i zatopienia w tych błogich objawach lata. Jednak rzeczywistość jest nieubłagana, domowe obowiązki wzywają, a w pracy czeka na nas stos papierów na biurku, mnóstwo sprawozdań do napisania, druków do wypełnienia i cała masa innych spraw zawodowych. Na samą myśl o tym wszystkim opuszczają nas dobre chęci, opadamy z sił i najchętniej machnęlibyśmy na to wszystko ręką. Co zrobić, aby nabrać energii do działania?
Jedyną radą na taki stan rzeczy jest pożywne śniadanie. Ten poranny posiłek, jeśli jest przyrządzony starannie i z rozsądkiem, przynosi dużą dawkę energii, a w konsekwencji – optymizm i dobre samopoczucie. W tej roli doskonale sprawdzą się Płatki owsiane bez gotowania w saszetkach Elovena. Produkowane są one z naturalnych składników i zawierają suszone owoce, pełnoziarniste płatki owsiane, witaminę B1, żelazo i magnez. Owies, który wchodzi w skład płatków Elovena zawiera duże ilości błonnika, w tym beta-glukanu. Błonnik ma zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu, gdyż wspomagając układ pokarmowy ułatwia przemianę materii. Beta-glukan natomiast pomaga kontrolować poziom cholesterolu oraz wyrównuje i utrzymuje na stałym poziomie cukier we krwi po posiłku. Dzięki temu energia uwalniana jest stopniowo i nie tracimy jej zaraz po przyjściu do pracy. Płatki owsiane Elovena są lekkostrawne, a zawarte w nich sól i cukier zostały ograniczone do niezbędnego minimum. Dzięki temu, że są w wygodnych saszetkach i nie wymagają gotowania, są proste i szybkie w przygotowaniu – wystarczy zalać je gorącą wodą lub mlekiem. Płatki Elovena to gwarancja dobrego samopoczucia już od samego rana, zawarte w nich naturalne składniki zwiększą naszą sprawność umysłową i fizyczną, dzięki czemu będziemy mogli pracować szybciej i efektywniej. Po zjedzeniu takiego śniadania wyjdziemy z domu pełni sił witalnych i w dobrym humorze, a po drodze do pracy będziemy podziwiali zieleniące się trawniki i kwitnące kwiaty, rozkoszując się ciepłym dniem .

Płatki owsiane bez gotowania Elovena rekomendowane są przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii i wchodzą w skład programu Poznaj Siłę Serca. Celem tego programu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie, a także zbiórka funduszy na budowę systemu wspomagania serca dla dzieci realizowaną przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Dlatego kupując płatki Elovena nie tylko dbamy o naszą kondycję i sprawność umysłową ale także przyczyniamy się do budowy systemu wspomagania serca dla dzieci, gdyż część dochodu z ich sprzedaży przeznaczana jest właśnie na ten cel.

Produkt: Płatki owsiane Elovena w saszetkach bez gotowania
Dostępne 2 smaki: z malinami, z jabłkiem i cynamonem
Licencja: Creative Commons
0 Ocena