Oczyszczanie organizmu z toksyn jest coraz bardziej popularne i stosowane. Warto się temu tematowi bliżej przyjrzeć.

Data dodania: 2009-05-16

Wyświetleń: 1935

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Body Detox to nowa tendencja na rynku medycyny niekonwencjonalnej. Nowy trend powstał w sposób naturalny, jako odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie na naturalne metody oczyszczania.
W świecie, w którym środowisko zewnętrzne nieustająco dostarcza nam , coraz więcej toksyn z powietrza i pożywienia, ludzki organizm zdaje się przegrywać z naporem takiego balastu. Naturalne siły witalne powoli, przestają być wystarczające, aby skutecznie utrzymywać pełnie funkcji poszczególnych organów. Obliczono, że dorosły człowiek w średnim wieku, magazynuje w komórkach swojego ciała, około 4 kilogramów toksyn. Taki balast trucizn, jest niemożliwy do usunięcia przy wykorzystaniu jedynie wewnętrznej siły naszego układu odpornościowego i wydalniczego. W związku z tym, Detox w formie dodatkowego wsparcia tych procesów staje się być nieodzowny.
Naturalne pochodzenie produktu daje gwarancję, że nie wystąpią skutki uboczne przyjmowania preparatu. Składnik, na bazie, którego produkuje się Detox, działa podobnie do wodospadu. Skuteczności upatrywać można w technologii produkcji, która to wykorzystuje wyniki najnowszych badań. Wyniki, o których mowa mówią niezbicie, że temperatura ciekłego azotu, właściwie stosowana, daje gwarancję zachowania wszelkich walorów Świerzego zioła, bez ryzyka ich utraty przy procesie przetwarzania. Najlepszym efektem na potwierdzenie tej tezy, jest to że produkt tak przygotowany, wykazuje biologiczną aktywność, oraz ,że jego poziom wchłanialności balansuje w granicach 94-96%.
Najskuteczniejszą metodą szukania panaceum na wszelkie bolączki ludzkości, poszukiwać należy wykorzystując wiedzę i doświadczenie, zdobywane przez tysiące lat funkcjonowania medycyny naturalnej, oraz łączenia tej wiedzy z najnowszymi osiągnięciami techniki. Taka kombinacja okazuję się być skuteczna, a jej beneficjentami stają się nie tylko producenci, ale również pacjenci. Także najprostsze rozwiązania pozostają ciągle najskuteczniejsze. Im prostsza idea tym skutek lepszy.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena