Profil Użytkownika

Praca

Jestem bardzo aktywną blogerką, copywriterką i aktywistką. Uwielbiam pisać, robię to zawodowo i w swoim wolnym czasie, dla rozrywki.

Pokaż więcej

Naturalna, domowa pielęgnacja ciała i włosów – 3 sposoby

Rodzaj: Artykuł

Półki w drogeriach uginają się pod ciężarem kosmetyków. Domowe toaletki i szafki w łazienkach zapewne również... Cóż, każdy chce wyglądać pięknie i być zadbany. Czy jednak aby na pewno potrzeba nam tych wszystkich drogeryjnych specyfików? A może można to wszystko osiągnąć dzięki naturalnej domowej pielęgnacji?

6 sposobów, by zachować piękną opaleniznę na dłużej

Rodzaj: Artykuł

Sezon urlopowy za nami, lato powoli dobiega końca... Jedyną pamiątką, jaka pozostała po cudownie słonecznych dniach, zostaje opalenizna. I ona jednak wkrótce zejdzie pozostawiając po sobie jedynie wspomnienie. Na szczęście są pewne metody, by trwałość opalenizny znacznie przedłużyć!

Mit białka zwierzęcego – największe kłamstwo w dziejach ludzkości

Rodzaj: Artykuł

Od dziecka nasłuchaliśmy się o tym, że musimy jeść mięso, by mieć siłę, energię do życia i by rosnąć i się rozwijać. Pogląd, jakoby białko zwierzęce miało być dla człowieka zdrowe i niezbędne do życia, jest tak rozpowszechniony, że prawie nikt nie zastanawia się nad tym, czy w istocie tak jest. A może to największe kłamstwo w dziejach ludzkości?

"Zapomniane" - książka, o której lepiej... zapomnieć

Rodzaj: Artykuł

Co byś zrobił, gdybyś nie pamiętał swojej przeszłości, nawet tej najbliższej? Co byś zrobił, gdybyś dzień w dzień budził się nie pamiętając dnia wczorajszego? Poddałbyś się zamykając się w swoich czterech ścianach? A może starałbyś się za wszelką cenę żyć jak inni udając, że wszystko z tobą w porządku?

Profil

Joanna Rędzi

Autor
Napisz wiadomość
Jestem bardzo aktywną blogerką, copywriterką i aktywistką. Uwielbiam pisać, robię to zawodowo i w swoim wolnym czasie, dla rozrywki.
Artykułów:
9
Kod partnerski:
/p:64376

Data urodzenia:
0000-00-00
Dołączył:
2015-08-24 09:12:28
Miasto:
Wrocław

Ostatnie logowanie:
13-07-2016