Na rynku można znaleźć wiele różnych produktów pro zdrowotnych. Różni je wiele, cena jakość jak i poziom wchłanialności przez organizm.

Data dodania: 2009-05-16

Wyświetleń: 1939

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Natural Antibiotic okazuje się być najbardziej poszukiwanym hasłem medycznym w wyszukiwarkach internetowych. Kult ekologii, organicznego pochodzenia i naturalnych źródeł pokarmu wzrasta w siłę.
Na przełomie ostatnich 5 lat, częstość wyszukiwania haseł medycznych tego typu, wzrosła trzykrotnie. Taki wynik daje obraz zapotrzebowania na rynku, szeroko rozumianego zdrowia. Wynikiem zwiększonego popytu jest znacznie wzmożona aktywność producentów produktów naturalnych. zróżnicowanie w tym względzie jest olbrzymie.
Są producenci nastawieni na tani ale sprzedawany w dużych ilościach produkt, oraz tacy, którzy skupiają się na jakości, kosztem oczywiście wysokiej ceny. I tak jak producentów jest wielu, tak równie wiele jest oczekiwań klientów, odnośnie produktu.
Ze względu na skuteczność, proponuje skupić się na produktach wysokiej jakości. Te bowiem dają nam możliwość skorzystania z dobrodziejstw natury. Jakość produktu badana jest przede wszystkim jego skutecznością w badaniach klinicznych. Skuteczność z kolei, w bezpośredni sposób związana jest z poziomem wchłaniania produktu. Im wyższy stopień przyswajania składników preparatu przez organizm, tym mniej należy go przyjmować, aby uzyskać oczekiwane efekty. Efekty z kolei są ostatecznym czynnikiem podlegającym badaniom.
Z pośród ponad 1500 produktów, które zalicza się do grupy Natura Antibiotic, badanych przez naukowców z Centrum Medycznego w Conwell, pierwsze miejsce zajął produkt o nazwie Detox. Jest to suplement diety marki Vision. W całości produkowany jest z eko-ziół , a jego wchłanialność ocenia się na 98 procent. Wynik imponujący, który nie ma bliskiego konkurenta. Produkt o nazwie Vilca wykazuje zaledwie 62 procent przyswajalności, co i tak jest stosunkowo dobrym wynikiem.trzecie miejsce zdobyły egzekwio dwa produkty: Vita i Megatro, oba o wskaźniku 54 procent.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena