Jeżeli nie miałeś nigdy w życiu do czynienia z Programami Partnerskimi, a chciałbyś zacząć zarabiać na własnej stronie www, to dobrze trafiłeś ! Posiadasz własną stronę internetową o dobrej tematyce, jest ona dobrze zareklamowana dzięki czemu posiadasz dużą oglądalność jak zacząć na niej zarabiać ?

Data dodania: 2007-05-15

Wyświetleń: 6450

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 2

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeżeli nie miałeś nigdy w życiu do czynienia z Programami Partnerskimi, a chciałbyś zacząć zarabiać na własnej stronie www, to dobrze trafiłeś ! Posiadasz własną stronę internetową o dobrej tematyce, jest ona dobrze zareklamowana dzięki czemu posiadasz dużą oglądalność jak zacząć na niej zarabiać ? Otóż od tego są właśnie programy partnerskie, dzięki którym możesz zyskać :

- bardzo dobre warunki współpracy , wysokie prowizje sięgające czasem do 50% od sprzedanego produktu , pasywny dochód,

- produkt, który dobrze się sprzedaje i jest atrakcyjny dla szerokiego grona odbiorców,

- sam decydujesz ile zarabiasz , kiedy pracujesz co tu wiele mówić jesteś niezależny,

- twoje dochody zależą tylko i wyłącznie od Ciebie.

Nie obiecuje Ci w tej chwili kwot w wysokości 100.000 zł rocznie (co według mnie jest całkiem niemożliwe) W Internecie zdarzali się partnerzy, którzy takie kwoty lub podobne oferowali. Ja nie obiecuje ci takich kwot. W OGÓLE niczego Ci nie obiecuje, bo Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie ! A jeśli się skoncentrujesz, przyłożysz i podejdziesz poważnie do współpracy z nami …. To będziesz mógł śmiało powiedzieć, że jesteś PARTNEREM w e-biznesie. Tego jestem pewien w 100% !

Wszystko co musisz zrobić żeby przystąpić do tego Programu Partnerskiego :
- posiadać własny serwis internetowy WWW, który jest nieodzownym narzędziem pracy JEŻELI NIE POSIADASZ w tej chwili to możesz stworzyć go w każdym momencie. Powtarzam „Wszystko zależy od Ciebie i twojego wkładu pracy” Dzięki Twojemu zaangażowaniu możemy osiągnąć wiele…
- wtedy musisz zainwestować więcej czasu, który jest potrzebny do stworzenia strony www
- jak wspomniałem wcześniej, MUSISZ zainwestować czas,
- MOŻESZ nie MUSISZ zainwestować pieniądze.


 

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena