Profil Użytkownika

Bądź geniuszem! To przecież takie proste.

Rodzaj: Artykuł

Przez lata nabieramy ograniczeń w naszym myśleniu i nie zdajemy sobie sprawy ze swoich ogromnych możliwości.Nie wiem, komu tak naprawdę zależy na tym, byśmy żyli w umysłowej klasie średniej, a nawet poniżej. Nie wiem, czemu tak bardzo rzadko akceptujemy inność ludzi, których spotykamy, z którymi żyjemy.

Doceń to, co masz.

Rodzaj: Artykuł

Nie ten jest biedny, kto ma mało, lecz ten, kto pragnie więcej - powiedział ktoś bardzo mądry, choć w tej chwili nie pamiętam go z imienia.
Zanim zapragniesz więcej, zobacz, co masz i doceń to. Bo jeśli Ci się to uda, to bądź pewien, że dostaniesz jeszcze więcej.

Póki wiesz, ile jesteś wart...

Rodzaj: Artykuł

Dzień - co kryje się za tymi kilkoma literami? To cud oddechów, tysięcy mrugnięć oczu, grymasów twarzy, kropli życiodajnej wody.Kiedy otwierasz rano oczy, zaczyna się Twój dzień. Czy jest on wpadnięciem do zimnego oceanu problemów, czy może do orzeźwiającego jeziora marzeń, planów i możliwości?

Czy chce Ci się żyć?

Rodzaj: Artykuł

Zastanawiam się, co sprawia, że ludziom chce się żyć. Oczywiście zakładając, że CHCE im się żyć. Bo niektórym być może nie chce się, a że żyją to tylko kwestia rozpędu, którego kiedyś nabrali i jeszcze nie wyhamowali. Toczą się.

Profil

Piotr Pogodny

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
30
Kod partnerski:
/p:12972

Data urodzenia:
1971-06-30
Dołączył:
2009-09-20 21:52:59

Ostatnie logowanie:
20-02-2020