Chcesz poznać sposób na zabranie numeru telefonu od kobiety i umówienie się na kolejną randkę ?

Data dodania: 2009-02-09

Wyświetleń: 9560

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kilka prostych wskazów : jak zabrać numer telefonu kobiet - uwodzenie kobiet


3 najczęstsze błędy w uwodzeniu :

1. Nigdy nie rozpoczynaj rozmowy "Hej. Chciałbym twój numer telefonu, dasz mi ?". Większość kobiet uzna Cię za wariata, zboczeńca i ucieknie jak najszybciej się da. Nawet jeżeli będziesz miał szczęście i dostaniesz numer, nie masz na co liczyć. Piękne kobiety nie rozdają numeru obcym.
2. Pytasz o numer, a tak naprawdę nie masz zamiaru zadzwonić. Znam facetów, którzy biorą numer telefonu, a potem i tak nie mają odwagi, aby zadzwonić i umówić się na randkę.
3. Sprowadzanie znajomości do sms, gg - Bardzo często bierzecie numer telefonu, a potem sprowadzacie znajomość do telefonii komórkowej. Telefon ma służyć umówieniu się na randkę i do niczego więcej.

Jak wziąć numer telefonu i umówić się na randkę ?

Po pierwsze powinieneś brać numer telefonu, gdy poznałeś wyjątkową dziewczynę i nie masz czasu kontynuować znajomości lub po pocałunku, stosunku.

Gambit : "Fajnie się z Tobą rozmawiało (ona przytakuje). Podaj mi swój numer telefonu, powinniśmy kontynuować rozmowę w innym miejscu".

Gambit : "Jeżeli mi nie podasz numeru telefonu będziesz smażyła się w piekle, a ja będę dmuchał pod kociołek"

Umówienie się na randkę nie powinno stanowić problemu, jeżeli wziąłeś numer telefonu w odpowiedni momencie. Dlatego tak ważne jest branie numeru, gdy kobieta będzie pragnęła spotkania a nie na samym początku.

Zadzwoń do kobiety. Usiądź wygodnie w fotelu, nie denerwuj się. Zamknij drzwi z pokoju, aby nikt nie przeszkadzał. Na samym początku powiedź coś miłego np, "Masz przyjemny i ciepły głos przez telefon. Mamy dziś tak uroczy dzień... Spotkajmy się dzisiaj o 19 na rynku".

Uwodzenie jest proste. Musisz jedynie znać podstawowe zasady, których uczymy na naszych stronach.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena