Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być atrakcyjnym dla kobiet, to musisz nauczyć się dobierać odpowiednio kolory do siebie. Mało który facet zdaje sobie sprawę, jak ważne to jest...

Data dodania: 2008-12-03

Wyświetleń: 5901

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli chcesz dobrze wyglądać i być atrakcyjnym dla kobiet, to musisz po prostu, musisz nauczyć się dobierać odpowiednio kolory. Mało który facet zdaje sobie sprawę, że kolory i to jak je dobierasz do siebie, mogą zrobić naprawdę ogromną różnice, w tym jak wyglądasz.

W jednym kolorze możesz być dosłownie niewidoczny, a w innym pozytywnie się wyróżniać i przyciągać wzrok kobiety. Ja na przykład znikam w kolorze szarym (mój ulubiony), a dobrze się prezentuje w kolorze niebieskim i granatowym.

Dobrze dobrane kolory podkreślają Twoją twarz, sylwetkę i czynią Cię bardziej atrakcyjnym, dlatego też od dziś czas na małą zmianę w toku myślenia (nie bój się to nie boli, próbowałem tego).

Czas dobierać kolory, które Ci pasują i w których jesteś po prostu ładniejszy dla kobiety (w końcu każdy z nas tego chce).

Jeśli jesteś tak jak ja typowym polakiem, to nie masz zielonego pojęcia o kolorach i ich dopasowaniu. Zakładasz na siebie to, co jest pod ręką albo co jest czyste i dziwisz się, że kobiety nie zwracają na Ciebie uwagi mimo, że jesteś przystojny. Czy Ty byś zwracał uwagę na źle ubraną kobietę? Tak myślałem

Idealny kolor

Jest coś takiego jak bezpieczny kolor, który pasuje do każdej karnacji. Jest to kolor czarny. Pasuje do wszystkiego zawsze i w wszędzie, i wielu ludzi go używa. Jeśli jesteś murzynem, to czarny Ci przypasuje do twarzy. Jeśli jesteś trupio blady, to również czarny będzie dobrze na Tobie wyglądał.

Problem w tym, że nie możesz przecież cały czas ubierać się na czarno

Dlatego w tym poradniku postaram się Ci pomóc dobrać takie kolory do swojej karnacji, które sprawią, że będziesz lepiej wyglądał i co bardzo ważne wyróżniał się z tłumu takich samych facetów ubierających te same koszulki i te same kolory.

Jaki kolor jest najlepszy?

Użycie właściwych kolorów przyciąga uwagę kobiet i pokazuje, że masz stylu i wyczucie smaku. Są to cechy bardzo atrakcyjne i pociągające dla kobiet i ułatwią Ci sztuka podrywania , których niestety brak większość facetom. Po prostu mają to w dupie albo nie wiedzą „co i jak”. Ty mam nadzieję chcesz wyglądać atrakcyjnie, więc od dobru kolorów zaczniemy.

Niestety nie każdy może ubierać wszystkie kolory i nie każdemu pasuje wszytko (to normalne) i dlatego zajmiemy się tym jak dobrać kolor do karnacji.

Do każdej karnacji i koloru skóry można znaleźć coś pasującego i w czym będziesz dobrze wyglądał. Wszytko jest dostępne w sklepach, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.

Co ważne jeszcze i o czym muszę wspomnieć w tym przydługim wstępie, to fakt, że o ile pewne kolory mogą Ci pasować i polepszać Twój wygląd, to inne mogą psuć Twój wygląd, wizerunek i styl.

Mężczyźni o ciemniejszej karnacji

Ja mam ciemniejszą karnację i można powiedzieć, że ten kto ma ciemniejszą karnację ma lepiej. Otóż do ciemniejszego odcienia skóry pasuje większość kolorów, a co ważne zarówno ciemne kolory, jak i niektóre jasne wciąż podkreślają odcień Twojej skóry, dając efekt jak dyby większej wyrazistości. Po prostu kontrast jest większy, ale jednocześnie to wszystko “gra” ze sobą.

ciemna karnacja

Oto niektóre kolory, które dobrze pasują do ciemniejszej karnacji.

Czarny
Różowy
Bordowy
Beżowy
Niebieski
Granatowy

Oczywiście są też kolory, których raczej powinieneś unikać, bo zamiast podkreślać Cię i w wyróżniać sprawią, że znikniesz. Szczególnie powinieneś unikać tych, które są kolorystycznie najbliższe Twojemu kolorowi skóry, czyli jeśli masz ciemniejszą karnację, wpadającą w “brąz”, to powinieneś unikać brązowych ubrań itp.

Oto kolory, które Ci nie będą pasowały.

Oliwkowy
Czerwony
Ciemny brązowy
Pistacjowy

Jasna karnacja i jasna skóra

Przeważnie faceci o jasnej karnacji mają rude lub blond włosy. Najlepiej dla takiego typu urody, dobierać stonowane kolory, czyli mniej wyróżniające się. To sprawi, że Twoje ciuchy będą do Ciebie pasować, a Ty sam będziesz wydawał się rozluźniony i wypoczęty na twarzy (tak przez zły dobór kolorów można wyglądać na zmęczonego)

Kremowy
Brązowy
Jansy niebieski
Beżowy
Niebieski

jasna karnacja

Co do kolorów których nigdy nie powinieneś nosić to odradzam wszelkiego rodzaju żywe kolory i takie, które się wyróżniają. Odpadają:

Purpurowy
Czerwony
Żółty
Pomarańczowy

Dobra wiesz już, które kolory mniej więcej Ci pasują i w których będziesz wyglądać lepiej, a w których gorzej. W dzisiejszych czasach jest tyle kolorów i możliwości dobrania każdej części garderoby, że nie masz żadnego wytłumaczenia, żeby nie przypasować czegoś pod swoją karnację.

Nie chcesz, żeby dziewczyna Cię wyśmiała, kiedy będziesz ją podrywać, bo nie wiesz nawet o czym rozmawiać? Wejdź na mojego bloga tam dowiesz się jak temu zapobiec Jak poderwać dziewczynę odwiedź mój blog

Licencja: Creative Commons
0 Ocena