Programy Symfonia to dla wielu firm idealne rozwiązanie, by sprawnie i bez pomyłek zarządzać rozwijającym się biznesem. Sprawdź, jak odpowiednie oprogramowanie może pomóc w dowolnym profilu działalności.

Data dodania: 2022-12-05

Wyświetleń: 379

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Programy Symfonia dla firm - jak pomogą Ci w prowadzeniu biznesu?

Czym jest program Symfonia?

Firma istnieje na polskim rynku już od 2004 roku. W tym czasie z oprogramowania skorzystały setki rodzimych firm. Postępująca cyfryzacja skłania przedsiębiorców do bardziej wydajnych metod zarządzania przedsiębiorstwem niż oficjalne druki i pisemna księgowość.

Oprogramowanie Symfonia ERP (ang. enterprise resource planning) pozwala stworzyć wspólną bazę danych dla różnych działów Twojej firmy. Zdecydowanie ułatwia to zarządzanie najbardziej rozbudowanym biznesem i swobodę kontaktu między gałęziami firmy. Jeżeli chcesz sprawnie zarządzać zasobami firmy, wypróbuj  możliwości, jakie dają programy Symfonia.

Program księgowy dla firm

Program finansowo-księgowy Symfonia został stworzony, by pomóc działowi księgowości w Twojej firmie w bieżącej obsłudze podatków dochodowych oraz pełnej obsłudze deklaracji PIT i CIT. Finanse i księgowość nigdy nie były prostsze, pod warunkiem prowadzenia przez program ksiąg rachunkowych z jednoczesnym wsparciem obsługi podatków dochodowych. W oknie obrotów rozpoczęcia możesz zarejestrować obroty kont od rozpoczęcia roku aż do momentu startu pracy na komputerze. Dzięki temu możesz od razu rozpocząć pracę na programie!

System dla działu kadrowego - proste drukowanie raportów

Program kadrowo-płacowy Symfonia integracja wielu dokumentów dotyczących Twoich pracowników w jednym miejscu. Dotyczy to nie tylko ewidencji danych, ale też usługi wypełniania umów cywilno-prawnych, rozliczeń wynagrodzeń wypełniania deklaracji PIT. Drukowanie raportów płacowych z interesującymi nas składnikami będzie z programem Symfonia bardzo proste. Dostępne w każdej chwili w formacie PDF oraz MS Excel listy płac, karty wynagrodzeń, paski pracownicze, podsumowania oraz zestawienia pozostaną do Twojego wglądu.

Dedykowany program do sprzedaży

W rozwijającym się przedsiębiorstwie nie tylko wymiana danych między działami firmy jest ważna. W programie Symphonia Handel uzyskasz ewidencjonowanie danych kontrahentów, wysyłanie faktur do klientów, ale też prowadzenie określonej polityki cenowej oraz w pełni automatyczną obsługę sprzedaży. Programy Symfonia może działać na różnych kontach walutowych, łącząc Cię z zagranicznym klientem.

Program e-Pracownik

 To program skierowany do Twoich pracowników, nastawiony na self-service. Dzięki niemu zarówno menadżerowie jak i pracownicy mają dostęp do ważnych danych i dokumentów, a korzystając z przeglądarki mogą załatwić oficjalne kwestie.

Programy Symfonia - Positiv - Oprogramowanie dla firm

Adres firmy:
ul. Ziemowita 51, 61-063 Poznań

Telefon:
+48 61 653 11 66

Strona WWW:
https://www.positiv.pl/

 

Zobacz również:

Profesjonalna Firma zajmująca się reklamą w Internecie – SEO POZYCJONOWANIE www.seopozycjonowanie.pl

Marketing online / Reklama w wyszukiwarkach / Promocja sklepów internetowych
SEO (Search Engine Optimization) - pozycjonowanie i optymalizacja stron www w Google.
Wzrost widoczności firmy w Internecie, wartościowy ruch w serwisie, olbrzymia liczba klientów, wyselekcjonowana grupa docelowa, gigantyczny zasięg, kreowanie wizerunku przedsiębiorstwa, przewaga konkurencyjna, miano lidera oraz stabilne efekty.

- Pozycjonowanie lokalne w danym mieście np. Poznań, Gdańsk, Lublin, Łódź, Bydgoszcz, Szczecin, Białystok, Warszawa, Kraków, Wrocław.
- Pozycjonowanie e-sklepów – rozwiązania SEO Ecommerce dla platform SkyShop, Shopify, IdoSell, Sote, Prestashop, Shoper, Magento, WooCommerce, Click Shop, Wix, osCommerce, Shoplo i innych.
- Audyty SEO dla stron firmowych i sklepów internetowych.
- Tanie i zaawansowane pozycjonowanie na początek współpracy - cennik, koszty miesięczne pozycjonowania, zakres prac SEO do przedyskutowania podczas bezpłatnej konsultacji SEO ze Specjalistą!

Bezpłatna analiza strony www.
Niezobowiązująca konsultacja ze Specjalistą od reklamy internetowej.

SEO POZYCJONOWANIE
Sprawdź szczegóły na:
https://seopozycjonowanie.pl/

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena