Wiele kobiet zastanawia się, jak najlepiej dopasować model spódnicy do swojej figury. Warto się tego dowiedzieć oraz zapoznać ze sprawdzonymi poradami dotyczącymi komponowania stylizacji o różnym charakterze.

Data dodania: 2022-04-19

Wyświetleń: 308

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak dobrać model spódnicy do figury?

Sylwetka typu jabłko

Wśród różnych typów kobiecych sylwetek można wskazać między innymi figurę typu jabłko. Cechuje się ona szczupłymi nogami, a także szerszymi górnymi partiami ciała, takimi jak na przykład brzuch. W przypadku posiadania takiej figury doskonale sprawdzą się wszelkie spódnice z wysokim stanem. Wśród polecanych modeli można na przykład wymienić ołówkową spódnicę w kolorze czarnym, która prezentuje się niezwykle elegancko. Oprócz tego u kobiet o typie figury jabłko bardzo dobrze będą się prezentować także modele z licznymi dekoracjami, takimi jak na przykład plisy lub falbanki. Dzięki dobrze dobranemu materiałowi spódnicy możliwe jest zakrycie wystającego brzuszka, co sprawi, że nie będzie się tak rzucał w oczy w całej stylizacji.

Sylwetka typu kolumna

Kolejnym typem kobiecej sylwetki jest figura w typie kolumny. Kobieta, która ma ten typ figury, zazwyczaj posiada talię, biodra oraz ramiona o podobnej szerokości. Sprawia to, że wydają się linią prostą. W przypadku tego typu figury doskonale sprawdzą się spódnice, które przylegają do ciała i są bardzo dobrze dopasowane. Wśród nich można na przykład wymienić spódnicę w stylu mini, która w doskonały sposób eksponuje szczupłe nogi i podkreśla ich długość. Warto również wybierać modele spódnic z różnymi wzorami. Na pewno dodadzą niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji.

Sylwetka typu klepsydra

Wśród kobiet bardzo często występuje również sylwetka w typie klepsydry. Jej cechy szczególne to krągły biust oraz biodra, a także dość widoczne wcięcie w talii. W tym przypadku doskonale sprawdzi się także ołówkowa spódnica, która fantastycznie podkreśli walory figury każdej kobiety. Ten model sprawdzi się zarówno do biura, jak i podczas codziennego funkcjonowania. Oprócz tego warto również rozważyć wybór modeli spódnicy z ciekawym printem. Szeroka oferta spódnic damskich dostępna jest na stronie internetowej, która znajduje się pod adresem: https://wearmedicine.com/k/ona/odziez/spodnice. Warto sprawdzić atrakcyjną ofertę oraz wybrać z niej coś ciekawego dla siebie.

Sylwetka typu gruszka

Sylwetka typu gruszka to kolejny typ kobiecej figury, który dość często występuje. W tym typie figury najszerszą partią ciała są biodra, które warto zamaskować poprzez odpowiednie dopasowanie spódnicy. W tym przypadku idealnie sprawdzi się spódnica w kształcie litery A, która podkreśli talię oraz zamaskuje biodra. U kobiet o typie figury gruszka doskonałym rozwiązaniem będą także spódnice midi, czyli średniej długości. Idealnie będą pasowały do sylwetki oraz podkreślały jej walory. Oprócz tego można z nimi tworzyć bardzo atrakcyjne stylizacje, dlatego warto je uwzględnić w swojej garderobie. W przypadku szerszych bioder z powodzeniem można się także zdecydować na krótszy model spódnicy, taki jak na przykład mini.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena