Jak podawać kawę gościom zaproszonym na spotkanie w domowym zaciszu – czy lepiej wybrać eleganckie filiżanki z porcelany, czy zdecydować się na kubki ozdobione pięknym wzorem? Czytaj dalej i dowiedz się, co może ułatwiać podjęcie tej decyzji. W drugiej części artykułu znajdziesz z kolei informację o sklepie oferującym ponadczasową porcelanę dla każdego kawosza oraz każdej bliskiej mu osoby.

Data dodania: 2022-03-01

Wyświetleń: 788

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kawa w kubku czy w filiżance – co lepiej wybrać?

Eleganckie filiżanki i kubki na specjalne oraz codzienne okazje 

Aby chwile spędzane z bliskimi przy jednym stole upływały we wspanialszej atmosferze, warto przygotować piękną aranżację stołu. W przypadku spotkania przy kawie wystarczą: patera i talerzyki na słodkości oraz zestawy filiżanek. Ale czy zawsze warto decydować się właśnie na kubki? Może lepiej wybrać eleganckie kubki do kawy? 

  • Mimo że filiżanki wydają się stworzone na wyjątkowe okazje świętowane w domu, swobodnie korzystajmy z nich również na co dzień.
  • Kubki mogą kojarzyć się z codziennymi chwilami, ale te efektownie zdobione i wykonane z porcelany uświetniają też niepowtarzalne rodzinne wydarzenia. 

Wybór filiżanek lub kubków zależy od osobistych preferencji. Chwilami spędzanymi w gronie najbliższych powinniśmy po prostu się cieszyć i aranżować każdy element przygotowań do spotkań i ich trwania tak, aby były zgodne z naszymi upodobaniami. 

Gdy już wybierzemy odpowiedni dla siebie rodzaj naczynia, możemy pójść o krok dalej i zdecydować się na filiżankę albo kubek o określonym wyglądzie i pojemności. Na przykład:

  • Wybierając małą filiżankę lub mały kubek o pojemności około 60 ml, będziemy mogli wzorowo podać gościom klasyczne espresso.
  • W większym naczyniu o pojemności około 190 ml podamy cappuccino, a w wysokim o pojemności około 220 ml – uwielbiane przez panie i panów latte macchiato. 

Odpowiednio dobrana filiżanka oraz kubek pozwalają na utrzymanie temperatury napoju, a dzięki temu – na dłuższe delektowanie się jego wybornym, charakterystycznym smakiem. 

Eleganckie filiżanki i piękne kubki z porcelany dla każdego

Jeśli trudno zdecydować, czy lepszym wyborem będą filiżanki, czy kubki do kawy, warto odwiedzić sklep internetowy porcelanaonline.pl, czyli sklep z porcelaną Rosenthal oraz innych prestiżowych marek. Oferuje imponujący wybór wyselekcjonowanych produktów z porcelany, które zachwycą każdego kawosza. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą, zarówno z bestsellerowymi serwisami do kawy, jak i z nowościami proponowanymi przez znakomite manufaktury porcelany z imponującą historią.

W zakupach z przyjemnością pomogą konsultanci, z którymi można skontaktować się telefonicznie i mejlowo. Wsparcie obsługi sklepu przyda się również wtedy, gdy poszukiwane będą kubki i filiżanki idealnych na prezent dla kogoś bliskiego. Porcelana to doskonały podarunek dla kobiet i mężczyzn. Można wręczać ją na wyjątkowe wydarzenia i spontanicznie, w ramach niespodzianki. Dzięki swoim walorom i ponadczasowości zawsze wywołuje szczery uśmiech oraz pozostaje niezapomniana.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena