Walka z alkoholizmem nie należy do prostych. Co więcej trwa całe życie, ponieważ głód alkoholowy tak naprawdę może powrócić w każdej chwili bez zapowiedzi. Na samym początku najtrudniejsze jest utrzymanie trzeźwości. Podczas terapii alkoholowej można dowiedzieć się także o powodach alkoholizmu oraz o metodach, które wyeliminują potrzebę picia. 

Data dodania: 2021-03-14

Wyświetleń: 413

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wszywka alkoholowa Esperal

W początkowej fazie, gdy trudno przestać wykorzystuje się Esperal. Sprawdźmy na czym polega implantacja wszywki alkoholowej.

Gdzie na zabieg wszywki Esperal we Wrocławiu?

Co jest szczególnie istotne, podczas wyboru gabinetu to fakt, że należy wybrać profesjonalną placówkę leczenia alkoholizmu, gdzie kadra medyczna posiada wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzenia zabiegu wszywki Esperal. Zabieg wszywki we wrocławskiej placówce wykonujemy wyłącznie wykorzystując sterylne narzędzia i korzystając z oryginalnego Disulfiramu.

Jak wygląda zabieg wszycia Esperalu?

Reakcja organizmu na lek ma za zadanie zniechęcić uzależnionego do dalszego nadmiernego spożywania szkodliwych używek. Działanie Esperalu w organizmie człowieka utrzymuje się od ok. 8 miesięcy aż do roku. Przed samym zabiegiem wszycia lekarz dokonuje rozeznania medycznego, co pozwoli na skuteczne wykluczenie wszystkich ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Po stosownym rozeznaniu w zaawansowaniu choroby alkoholowej, a także po poznaniu cech indywidualnych Pacjenta, można dostosować dawkę leku pod konkretną osobę.

Niniejszy zabieg chirurgiczny w naszym gabinecie jest przeprowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Warto dodać, że jest on bezbolesny i całkowicie bezpieczny.

Zapraszamy po więcej informacji na stronę: Esperal Wrocław

Profesjonalny zabieg w naszym gabinecie

Zabiegi wykonywane w naszym gabinecie, dają przede wszystkim gwarancję właściwego dobrania leku w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, bez zagrożenia stanu zdrowia. W naszej przychodni stosujemy jedynie oryginalny lek Esperal. Stawiamy na profesjonalizm wykonania zabiegu oraz komfort Pacjenta.

Esperal Wrocław – wszywka alkoholowa cena

Ile kosztuje wszycie Esperalu, to jedne z najczęściej zadawanych pytań interesujących nie tylko samych Pacjentów, lecz również ich bliskich. Alkohol potrzebny do zaspokojenia potrzeb alkoholika jest o wiele droższy niż zaszycie. Różnie bywa z kwotą za implantację leku Esperal. Cena we Wrocławiu oscyluje ok. 399 zł. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://esperalwroclaw.com/

Czy Esperal jest skuteczny?

Esperal można traktować jako jedną z technik awersyjnych. Złamanie abstynencji w czasie trwania wszywki alkoholowej oraz doświadczenie negatywnych konsekwencji często jest czynnikiem przeciwdziałającym kolejnym sytuacjom upijania się. Pozwala to na poszukiwanie innych sposobów poradzenia sobie z głodem alkoholowym i stosowanie zachowań alternatywnych do picia.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena