We wnętrzach aut nie jest trudno o widoczne zabrudzenia, niezależnie od koloru tapicerki. Przy codziennym użytkowaniu łatwo zbiera się piasek lub błoto, a także plamy od jedzenia czy kawy. 

Data dodania: 2018-09-12

Wyświetleń: 701

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Kosmetyki samochodowe K2 – wybór najlepszych środków do czyszczenia

Im więcej osób podróżuje pojazdem, tym szybciej wymaga on gruntowych porządków – a zlecenie takiej usługi specjalizującej się w tym firmie potrafi być bardzo kosztowne. Rozwiązaniem jest chemia samochodowa, taka jak kosmetyki marki K2, pozwalająca na samodzielne pozbycie się wszystkich zabrudzeń z wnętrza swojego auta.

Kosmetyki samochodowe K2 – teraz możesz profesjonalnie wyczyścić wnętrze swojego auta

Dzięki kosmetykom samochodowym K2 można osiągnąć taki sam efekt, jak po profesjonalnym czyszczeniu przez firmę zewnętrzną, co sprawia, że jest to rozwiązanie bardzo opłacalne. Zlecenie wykonania usługi może kosztować nawet do kilkuset złotych, natomiast zakup chemii samochodowej (https://twojmotosklep.pl/pl/c/Kosmetyki-i-chemia-samochodowa/33) od dobrego producenta, takiego jak K2, to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych za cały zestaw kosmetyków do auta. Ponadto, są to detergenty szybko działające, dzięki czemu sprzątanie nie jest czasochłonne i może się go podjąć każdy właściciel auta.

Chemia samochodowa – kosmetyki K2 do czyszczenia tapicerek

Najwięcej emocji budzi zawsze czyszczenie tapicerki. To właśnie na niej pozostają najbardziej widoczne i najtrudniejsze do wywabienia plamy, psujące estetykę auta. Na szczęście dostępnych jest wiele środków do prania tapicerki, w tym specjalne pianki, które można znaleźć w ofercie firmy K2. Pianki stosuje się bezpośrednio na plamy – oddziałują one na brud, wywabiając go i zamieniając po wyschnięciu w proszek, który wystarczy sprzątnąć odkurzaczem. Można w ten sposób pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych plam.

Kosmetyki samochodowe K2 do czyszczenia i pielęgnacji skóry

Oczywiście zupełnie inna chemia samochodowa sprawdzi się w przypadku tapicerki skórzanej, z której co prawda z łatwością można zetrzeć brud, ale wymaga ona szczególnego traktowania pod względem pielęgnacji i konserwacji. Do czyszczenia skóry warto zastosować specjalne mleczka, dostępne w ofercie kosmetyków samochodowych K2. Mleczka nie tylko usuwają wszystkie zanieczyszczenia, ale także nawilżają i odżywiają skórę, znacznie poprawiając jej wygląd i odporność na zarysowania i pęknięcia. Zastosować można również specjalne kremy do skóry, które również można znaleźć wśród kosmetyków samochodowych K2.

Chemia samochodowa do powierzchni plastikowych

Wiele osób traktuje elementy plastikowe w swoim aucie trochę po macoszemu, jedynie wycierając je z kurzu lub spryskując konserwującym sprayem. Tymczasem wszystkie powierzchnie z tworzyw sztucznych powinno się dokładnie przetrzeć przeznaczonym do tego środkiem z kategorii chemii samochodowej, by pozbyć się z nich tłustych śladów i innych zabrudzeń. Dopiero po ich wytarciu można spryskać je specjalnym sprayem o matowym lub błyszczącym efekcie końcowym.

Warto pamiętać o stosowaniu chemii samochodowej wysokiej jakości, która nie tylko czyści, ale także pielęgnuje powierzchnie we wnętrzu auta, zabezpieczając je przed uszkodzeniami.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena