Mimo że zima powoli zbliża się ku końcowi, to na zewnątrz nadal nie jest zbyt przyjemnie. Gdzie więc zabrać wybrankę swojego serca na randkę? O kilku pomysłach przeczytacie w dalszej części artykułu.

Data dodania: 2017-02-06

Wyświetleń: 890

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

4 pomysły na rankę w zimie

Zima jest porą roku, która nie sprzyja raczej długim spacerom na zewnątrz oraz podróżowaniu. Warunki są trudne, a dłuższe spacery raczej nie należą do najprzyjemniejszych, warto więc spędzić czas, gdzieś gdzie będzie ciepło i przyjemnie. Może to być pizzeria, kino, czy chociażby muzeum. Warto zadbać o to by zabierając partnerkę w tego typu miejsca, coś urozmaić.

Pizzeria poza miastem

Dobrym miejscem na randkę może okazać się pizzeria. Nie powinna to być jednak pizzeria, którą dobrze znacie oraz taka, która jest dość popularna. Warto znaleźć klimatyczną pizzerię gdzieś na uboczu lub w sąsiedniej miejscowości. Dzięki temu mimo tego, że pomysł może okazać się dość oklepany, tak naprawdę taki nie będzie. Dla przykładu mieszkając w Krakowie, możecie pojechać do Wieliczki, Niepołomic lub Bochni. Znajduje się tam wiele bardzo fajnych pizzerii, które chętnie was ugoszczą i zaserwują naprawdę dobra pizze.

Kameralne kino

Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli mówimy o kinie. Jest to dość sztampowy pomysł na randkę, wszystko jednak zależy od tego, jakie kino wybierzecie. Jeżeli do tej pory chodziliście tylko do sieciówek lub mieliście swoje ulubione kino, warto pójść w zupełnie inne miejsce. W większych miejscowościach znajduje się sporo kameralnych kin, które mają zazwyczaj bardzo ciekawy wystrój i swój niepowtarzalny klimat. Warto poszukać takiego kina i zarezerwować dwa bilety na wieczór.

Pokój zagadek

Coraz bardziej popularne w naszym kraju stają się pokoje zagadek, zwane również escape roomami. Zabawa polega na tym, że jesteśmy zamykani w pokoju, pełnym dziwnych przedmiotów i wskazówek i musimy znaleźć sposób na wyjście z niego. Jest to świetny pomysł na randkę w zimowe dni. Wiele pokoi posiada różne scenariusze tematyczne, warto więc wybrać taki, który najbardziej nam się podoba. Zawsze można też za jakiś czas przyjść i spróbować innego.

Muzeum

Znajduje się praktycznie w każdej większej miejscowości, lecz są dość rzadko odwiedzane. Jest to więc jeden z bardziej oryginalnych pomysłów na randkę (na pewno bardziej niż pizzeria i kino). Jeżeli mamy taką możliwość, warto wybrać takie muzeum, które w jakiś sposób wiąże się z zainteresowaniami naszej ukochanej. Jeżeli akurat w naszym mieście nie ma takiego, trudno wybierzmy to, które jest. Jeżeli jednak mamy wybór, ale nie możemy się na nic zdecydować, warto pójść np. do muzeum sztuki współczesnej.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena