Marzy ci się pobyt w pięknych i malowniczych Beskidach? A może szukasz pięknego miejsca na zorganizowanie rodzinnej uroczystości lub wyjątkowego spotkania. Beskidzka część Karpat to niesamowity region Polski, który każdego roku przyciąga tysiące turystów chcących skorzystać z lokalnych atrakcji oraz napawać się urokami malowniczych widoków. 

Data dodania: 2022-04-19

Wyświetleń: 441

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Restauracja w sercu Beskidów

Zanim wybierzesz się w podróż sprawdź, gdzie warto się udać, aby pobyt w stu procentach spełnił twoje oczekiwania i pozostawił jedynie niesamowite wspomnienia.

Beskidy - miejsce, które musisz odwiedzić

Region beskidzki to niewątpliwie jedna z bardziej malowniczych części Polski. Choć występujące tam pasmo górskie należy do najmłodszych sprawia, że każdy, kto odwiedzi je raz, zakocha się bez końca i z pewnością jeszcze wróci. Na mapie Wisły, czyli jednego z najbardziej znanych miast tej części kraju znajduje się restauracja Vislow Resort, miejsce, obok którego absolutnie nie można przejść obojętnie.

To wyjątkowe miejsce zostało stworzone z pasji do regionalnego jedzenia, dlatego sztukując się na niesamowitą ucztę z pewnością będziesz mógł wybrać potrawy, które nigdzie indziej nie smakują tak dobrze, jak tu. Specjalnie wyselekcjonowane składniki i produkty najwyższej jakości sprawiają, że jest to topowe miejsce, którego absolutnie nie możesz pominąć podczas pobytu w Beskidach.

Wyjątkowe miejsce nie tylko na obiad

Restauracja Vislow Resort cechuje się pięknym położeniem, które dodatkowo wzbogacone zostało o duże, przestronne okna, dzięki którym podczas pobytu w restauracji można delektować się nie tylko najwspanialszymi daniami, ale także urokami pobliskiej natury. Nowoczesna restauracja w swoim menu posiada dania zarówno dla osób preferujących mięsne i rybne przysmaki oraz regionalne potrawy, a także wegetarian i wegan, którzy spośród szerokiej oferty znajdą wysublimowane potrawy, które zaspokoją ich podniebienia i z pewnością odczarują nudę warzyw.

Dopracowana prezentacja potraw na talerzu sprawia, że jedzenie staje się jeszcze przyjemniejsze. To między innymi dlatego Vislow Resort i mieszcząca się tam restauracja może być idealnym miejscem do spotkania z ukochaną osobą, zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, stworzenia romantycznej atmosfery, podczas której odbędą się zaręczyny lub spotkania grupy przyjaciół.

Piękne miejsce dla każdego - na co warto zwrócić uwagę

Szukając wyjątkowego miejsca na terenie beskidzkim warto zwrócić uwagę nie tylko a restauracje, ale cały resort Vislow, w którym znajduje się kompleks sypialniany, możliwość wynajęcia przestronnych apartamentów, oferta dla najmłodszych gości wzbogacona o specjalnie przygotowane sale bawialne i strefa SPA przygotowana dla wszystkich odwiedzających gości. Kompleks oferuje dużo możliwości dla rodzin z dziećmi dlatego stanowi doskonałe miejsce wypoczynkowe dla wszystkich osób odwiedzających Beskidzką Wisłę wraz ze swoimi małymi skarbami. 

Dodatkowo sam resort jest bardzo dobrym miejscem do zorganizowania wyjazdów integracyjnych, dużych konferencji branżowych, czy służbowych spotkań. Najwyższa jakość i wieloletnie doświadczenie personelu zapewnia profesjonalną obsługę podczas każdego zorganizowanego eventu. Dopełnij swoją wizytę odwiedzinami w restauracji mieszczące się na terenie resortu, która swoje potrawy dopasowuje nie tylko do potrzeb i preferencji gości, ale także aktualnego sezonu biorąc pod uwagę występujące świeże warzywa i owoce. Taki zabieg sprawia, że odwiedzając to wyjątkowe miejsce za każdym razem trafisz na coś nowego i niepowtarzalnego. Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena