2głosów
Pobierz artykul
2głosów dodatnich
0głosów ujemnych
1384razy czytane
0przedrukowany
Creative Commons Licencja

W poszukiwaniu drugiej połówki z pomocą mogą nam przyjść dobrodziejstwa techniki w tym Internetu, który już nie tylko jest źródłem informacji ale także łączy ludzi.

Brak ciepłej dłoni, szeptów i czułych pocałunków, samotne siedzenie wieczorami w domu i kogoś kto nas tak naprawdę zrozumie dla niektórych wydaje się śmieszne, jednak serce potrzebuje karmić się uczuciami nie jest z kamienia. Ile razy chcieliśmy być ważni, ile razy kochani w naszych głowach rodziło się słowo udana randka, ale jednak ta druga osoba znów wybrała wyższego przystojniejszego chłopaka, albo zgrabniejszą dziewczynę. Nie rozumieliśmy czemu zawsze te osoby do których nosiliśmy magnes podejmowały zupełnie inne wybory! Co zrobić żeby ktoś w nas zobaczył więcej niż tylko budowę ciała i nogi?

Magią, która może przyjść nam z pomocą są randki internetowe. Tu nie liczy się pierwsze wrażenie znika bariera nieśmiałości, a pozostają słowa , które płyną z umysłu. Kontakt przez ekran monitora znosi wyraźne różnice, jakie stawia przed nami życie w momencie, gdy nie mamy odwagi podejść zainteresować sobą drugiej osoby wystarczy list. Co może dać nam taka forma?

Dowiedziono, że randka elektroniczna przyczynia się do powstawania związków bardziej dopasowanych, gdzie liczy się dobro drugiej osoby, a partnerzy są zdecydowani iść na kompromisy. Nie mówi się o tym głośno, ale randki internetowe mają już w sobie wielki odsetek szczęśliwych małżeństw. Wszystko to spowodowane jest wyrażaniem myśli i siebie przez kontakt elektroniczny, często jeszcze przed pierwszym spotkaniem sama korespondencja trwa miesiącami. Sieciowa randka poprzez zaawansowana kryteria wyszukiwania pozwala na dopasowanie zainteresowań, łączy ludzi poprzez hobby a dzięki lokalizatorowi nie tworzy kolejnych związków na odległość, co sprzyja późniejszym spotkaniom w rzeczywistości! Matematyka nie, kłamie, lecz serce tu jest najważniejsze. Warto zatrzymać się, choć na chwilę i posłuchać jego głosu.

Licencja: Creative Commons